نفرات برتر نخستین دوره تیراندازی آنلاین کشور معرفی شدند

تهران- ایرنا-  نخستین دوره مسابقات آنلاین تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی ۱۰ متر استاندارد به مدت یک روز (هشتم اسفند ماه) به میزبانی استان تهران و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، این رقابت ها با شرکت ۳۴۷ ورزشکار زن و مرد از ۱۶ استان کشور به مدت یک روز(هشتم اسفندماه) به میزبانی تهران به پایان رسید.

رئیس هیات تیراندازی استان تهران روز شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی ورزش تیراندازی در یک سال گذشته باعث شد که  برای آمادگی بیشتر ورزشکاران این رقابت ملی به صورت آنلاین برگزار شود.

علی اصغر زرگر با بیان اینکه در این رقابت ها ۳۳ باشگاه از ۱۶ استان کشور حضور داشتند ادامه داد: در این رقابت ها هفت باشگاه تهران شامل پیشرو شهر قدس، پنها، کبکانیان، البرز، سئول، تکین و دماوند شرکت داشتند.

وی گفت: این رقابت های مجازی در ۲ رشته تفنگ و تپانچه بادی ۱۰ متر استاندارد و در چهار رده سنی ادامه داشت.

رئیس هیات تیراندازی استان تهران افزود: در بخش تفنگ نونهالان به ترتیب مهدیس میلانی از  پنها تهران، فاطمه ثنا وادونی از پنها تهران و نیز مشترکا هانیه عباسی از شهید زرین اصفهان و آرمیتا فتوحی از شهید زرین اصفهان جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.

زرگر ادامه داد: در بخش تفنگ نوجوانان ستایش عباسلو از هرمزگان، سحر لطفی نیا از  هیات نیشابور خراسان رضوی و نیز مشترکا نیلوفر حمیدی از بوشهر و منصور علی یاسی از هرمزگان و در بخش تفنگ بزرگسالان نیز مجتبی قاسم آبادی از مرکزی، نازنین زینب جعفری از تکین تهران و نیز مشترکا حمیدرضا سقازاده از تکین تهران و زهرا قپانوری از سئول تهران جایگاه اول تا سوم  را بدست آوردند.  

وی خاطر نشان کرد: همچنین در بخش تفنگ جوانان پریسا امیری از کرمان، سهیل سلیمانی از پیشرو تهران و نیز مشترکا بهناز بلوچ از کرمان و پرنیا انصاری از شهید زرین اصفهان و در بخش تپانچه جوانان فاطمه بغدادی از مرکزی، سیده زهرا حسینی از یزد و مشترکا علیرضا امینی از  آقابابایی اصفهان و سمانه توانا از یاسوج کهکیلویه و بویر احمد جایگاه برتر را کسب کردند.

رئیس هیات تیر اندازی تهران تاکید کرد: همچنین در بخش تپانچه نونهالان را علی دهقانی از  ارسنجان فارس، محمد مرصاد کرمی از شهید زرین اصفهان و نیز سعیده اسحاقیان از  اصفهان و محمد یاسین اسلامی از خراسان رضوی جایگاه اول تا سوم را به صورت مشترک بدست آوردند.  

وی اظهار داشت: همچنین در بخش تپانچه نوجوانان ساناز شادی خواه از کهگیلویه و بویر احمد، پرهام سلیمان تبار از مازندران و نیز مشترکا فاطمه اسکندری از پیشرو تهران و شهرزاد سلیمانی  بیرجند خراسان جنوبی و در بخش تپانچه بزرگسالان مینا قربانی از  همدان، سمیه عبداللهی از بندرعباس و نیز مشترکا مریم عوض پور از کهگیلویه و بویر احمد و زهرا صفری از پیشرو تهران جایگاه برتر را از آن خود کردند.

به گفته زرگر در این رقابت ها ورزشکار زن و مرد به صورت ترکیبی(میکس) و برگزاری یک روزه آن توسط مهدی مقدم دبیر هیات تیراندازی تهران و زهرا صبری به عنوان مسؤل فنی از هیات ارسنجان پیگیری شد.  

رئیس هیات تیر اندازی استان تهران افزود: تیم های برتر مسابقات آنلاین کشوری تیم های برتر تپانچه نونهالان به ترتیب هیات ارسنجان فارس، پیشرو از  تهران با امتیاز ۲۳۱ و شهید زرین از اصفهان امتیاز ۲۲۳ و همچنین تیم های برتر تپانچه نوجوانان به ترتیب هیات استان یزد با امتیاز ۲۶۶، پیشرو تهران با امتیاز ۲۶۲ و پنها تهران ۲۵۷ امتیاز  توانستند جایگاه اول تا سوم شدند.  

این مسوول ادامه داد: در تپانچه جوانان نیز به ترتیب استان یزد با امتیاز  ۵۲۶، هیات اراک مرکزی با امتیاز ۴۹۴ و فجر  شیراز با امتیاز ۳۴۷ و در بخش  تپانچه بزرگسالان استان همدان با امتیاز ۵۶۸، البرز  تهران با امتیاز ۵۵۱ و هدف از داراب با امتیاز ۵۴۹ جایگاه اول تا سوم را بدست آوردند.  

وی اضافه کرد: در بخش تفنگ نونهالان پنها از تهران با امتیاز ۲۷۷، شهید زرین از اصفهان با امتیاز ۲۷۶ و باشگاه البرز از تهران با امتیاز ۲۵۹ و نیز در بخش تفنگ نوجوانان استان هرمزگان با امتیاز ۲۹۲، تکین  از تهران با امتیاز ۲۸۳ و هیات نیشابور خراسان رضوی با امتیاز  ۲۸۳ و در بخش تفنگ بزرگسالان  نیز تکین از تهران با امتیاز ۵۸۱، هیات استان هرمزگان با امتیاز ۵۷۹ و شهید زرین از اصفهان با امتیاز ۵۷۱ جایگاه برتر را کسب کردند.  

زرگر گفت: تیم های برتر تفنگ جوانان نیز استان کرمان با امتیاز ۵۷۴، استان یزد با امتیاز  ۵۳۵ و  استان هرمزگان امتیاز ۴۹۴ جایگاه اول تا سوم را بدست آوردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =