۹ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۷:۵۳
کد خبرنگار: 1361
کد خبر: 84244144
۰ نفر

برچسب‌ها

مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته

اصفهان- ایرنا- تیم فوتسال هیات فوتبال اصفهان از مس رفسنجان شکست خورد، سرانه ورزشی روباز اصفهان ۷۱ درصد رشد یافت و شکست سنگین تیم فوتبال بانوان سپاهان مقابل شهرداری سیرجان از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

شکست سنگین تیم فوتبال بانوان سپاهان مقابل شهرداری سیرجان

تیم فوتبال بانوان سپاهان روز یکشنبه با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل شهرداری سیرجان شکست سنگینی را متحمل شد.

دیدار تیم های سپاهان اصفهان و شهرداری سیرجان از مرحله نهایی لیگ برتر بانوان کشور عصر امروز در ورزشگاه صفاییه اصفهان برگزار شد و در پایان این تیم میزبان بود که با نتیجه شش بر ۲ از میهمان شکست خورد.

در این دیدار که تیم میزبان در نیمه اول با نتیجه سه بر یک پیروز میدان شد و بانوان سپاهان نتوانستند از موقعیت های خود به درستی بهره ببرند و در مقابل تیم شهرداری سیرجان که هجومی کار می کرد بازی برتر را از لحاظ فنی و تاکتیکی به نمایش گذاشت.

سرمربی شهرداری سیرجان: فکر نمی‌کردیم ۶ گل به سپاهان بزنیم

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت: با توجه به شناختی که از تیم سپاهان داشتیم، فکر نمی‌کردیم که با ۶ گل، این تیم را شکست دهیم.

مریم جهان‌ نجاتی پس از پیروز تیمش مقابل سپاهان اصفهان، در جمع خبرنگاران افزود: امروز بازی جذاب و زیبایی را هر ۲ تیم ارائه دادند که با پیروزی پُرگل تیم ما به پایان رسید.

وی با بیان اینکه تیم سپاهان در نیمه اول بازی را خوب شروع کرد، افزود:  با این حال در ۱۰ دقیقه نخست بازی، تیم ما زود به گل رسید و این موضوع، کار را برای حریف سخت کرد.

سرمربی سپاهان: رنگ لباس داور، تمرکز تیم ما را برهم ریخت

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: شباهت رنگ لباس داور با بازیکنان سپاهان، تمرکز و شیرازه تیم ما را برهم ریخت و باعث شد سه گل دریافت کنیم.

مهناز امیرشقاقی عصر یکشنبه پس از شکست تیمش مقابل شهرداری سیرجان، در جمع خبرنگاران افزود: بازی خوبی بود و احساس می‌کردم این دیدار، تمرین تیم ملی با بازیکنان خودم است، چون برخی از شاگردانم نیز در تیم مقابل حضور داشتند.

وی با بیان‌اینکه هر ۲ تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند، افزود: در ابتدای بازی درخواست کردیم داور بدلیل شباهت رنگ لباسش با بازیکنان ما، آن را تعویض کند که تا نیمه دوم، این اتفاق رُخ نداد.

سرانه ورزشی روباز اصفهان ۷۱ درصد رشد یافت

مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان گفت: سرانه ورزشی فضا و اماکن روباز این استان در مقایسه با سال ۹۲ و آغاز فعالیت دولت ۷۱ درصد بیشتر شده است.

سید محمد طباطبایی افزود: سال ۹۲ میزان سرانه ورزشی روباز ۰.۲۱ متر مربع به ازای هر نفر بود و این رقم حدود هفت سال بعد و در ابتدای امسال به ۰.۳۶ متر مربع برای هر نفر رسید.

وی اضافه کرد: سرانه ورزشی اماکن سربسته ورزشی این استان نیز در این مدت ۱۱ درصد بیشتر شد به این صورت که هفت سال قبل این شاخص ۰.۰۸۷ متر مربع بود و در ابتدای امسال به ۰.۰۹۷ افزایش یافت.

پیروزی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان مقابل شهروند ساری

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان روز دوشنبه با نتیجه چهار بر سه مقابل شهروند ساری به پیروزی رسید.

تیم فوتسال گیتی پسند در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه پیروزی اصفهان میزبان شهروند ساری بود و در پایان با نتیجه چهار بر سه پیروز میدان شد.

گیتی پسند بعد از انجام چهار دیدار رسمی در سالن مخابرات اصفهان به سالن پیروزی بازگشت و از حریف خود میزبانی کرد و توانست در یک بازی هجومی و برتر با چهار گل سعید احمد عباسی از حریف خود پیشی بگیرد.

شمسایی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: با دقت بیشتر بازیکنانم می‌توانستیم گل های بیشتری به تیم شهروند ساری بزنیم.

وحید شمسایی پس از پیروزی تیمش در مقابل شهروند ساری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر ۲ تیم بازی خوب و تاکتیکی را به نمایش گذاشتند که سهم تیم ما چهار گل بود که توسط سعید احمد عباسی از بهترین بازیکنان ما به ثمر رسید.

سرمربی تیم فوتبال گیتی پسند تصریح کرد: در دیدار امروز بازی سراسر هجومی به نمایش گذاشتیم و تیم مقابل هم از بازیکنان جوان و آینده داری برخوردار بود که توانایی اش را نشان داده است.

سرمربی شهروند ساری: فوتسال ناب ایرانی در اصفهان نمایش داده شد

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: در دیدار امروز مقابل گیتی پسند اصفهان، فوتسال ناب ایرانی به نمایش درآمد.

محسن خبیری پس از شکست تیمش مقابل گیتی‌پسند اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: هر ۲ تیم، امروز فوتسال ناب ایرانی را به نمایش گذاشتند.

وی اظهار داشت: دیدار امروز نماد تقابل ۲ نسل از فوتسال ایران یعنی گیتی پسند بعنوان نسل طلایی دارنده مقام سوم جهان و تیم جوان شهروند ساری بود.

تیم فوتبال سپاهان در دیداری دوستانه مس رفسنجان را شکست داد

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان روز دوشنبه در دیداری دوستانه با سه گل برابر مس رفسنجان به برتری دست یافت.

دیدار دوستانه تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و مس رفسنجان عصر امروز در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد که در پایان، این دیدار با برتری سه بر یک به سود طلایی‌پوشان اصفهان خاتمه یافت.

برای سپاهان در این مسابقه امروز سجاد شهباززاده ۲ گل و محمدرضا حسینی یک گل به ثمر رساندند.

معاون وزیر ورزش: فرصت قهرمانی زنان باید با تامین مالی همراه باشد

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: وقتی بانوان ورزشکار وارد یک رشته می‌شوند، این فعالیت بخشی از شغل و زندگی آنهاست لذا باید تامین مالی شوند.

مهین فرهادی‌زاد معاون ورزش و جوانان ظهر در آیین تقدیر از نواب رییس هیات‌های ورزشی استان و جلسه هم‌اندیشی که در هتل کوثر اصفهان برگزار شد، تاکید کرد: در کنار ملاحظات مالی باید امکانات و فضای لازم برای قهرمانی زنان را نیز تقویت کنیم.

وی با الگو خواندن خدمات و رفتار ورزشکاران اصفهانی اظهار داشت: این نخستین دیدارم با هیات‌های ورزشی است که در آن برغم وجود مشکلات مالی که بطور قطع نیز کم نیست، به‌جای طرح مسائل مالی، مشکلات ورزشی بانوان مطرح می‌شود.

تیم فوتسال هیات فوتبال اصفهان از مس رفسنجان شکست خورد

 تیم فوتسال بانوان هیات فوتسال اصفهان روز جمعه با نتیجه ۱۲ بر صفر از مس رفسنجان شکست خورد.

دیدار تیم‌های فوتسال بانوان هیات فوتبال اصفهان و مس رفسنجان از هفته هفتم لیگ برتر امروز در ورزشگاه توانا اصفهان برگزار شد و در پایان میزبان با نتیجه ۱۲ بر یک شکست خورد.

نماینده رفسنجان در یک بازی یک طرفه و سراسر تهاجمی شکست سنگینی را بر میزبان خود متحمل ساخت.

سرمربی مس رفسنجان: مقابل نماینده اصفهان نمایش خوبی داشتیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان گفت: بازیکنانم برای کسب سه امتیاز و پیروزی پرگل مقابل تیم هیات فوتبال اصفهان نمایش خوبی داشتند.

عاطفه رضایی بعد از پیروزی پرگل تیمش مقابل هیات فوتبال اصفهان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تیم جوانی را شکست دادیم گفت: از تیم اصفهانی باید سه امتیاز را با گل‌های زیادی می‌گرفتیم که اگر در ادامه به تفاضل گل نیاز داشتیم به مشکل بر نخوریم.

وی با بیان اینکه در این دیدار بازیکنانش نمایش خوبی داشتند گفت: امیدوارم روند پیروزی هایمان در آینده نیز ادامه داشته باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha