مسابقه ساخت آدم‌ برفی در آستارا برگزار شد

آستارا - ایرنا - مسابقه ساخت آدم برفی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با هدف نشاط اجتماعی، با شرکت جمعی از خانواده‌ها و علاقه‌مندان به تفریحات زمستانی در آستارا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا عصر جمعه در مسابقه ساخت آدم برفی در روستای هجرت این شهرستان گفت: این برنامه با همکاری اداره ورزش و جوانان، سمن پویندگان آرمان شهر، دهیاری و شورای اسلامی روستای هجرت برگزار شد و شرکت کنندگان در رده های سنی مختلف به صورت انفرادی و گروهی، حدود ۲۰ آدم برفی ساختند.

وحید خاصی پور افزود: در سال گذشته نخستین دوره این مسابقه در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار شده بود و امسال نیز بازی کودکان با گلوله های برفی، شور و نشاط خاصی ایجاد کرده و فعالیت سازمان های مردم نهاد اداره ورزش در حوزه های فرهنگی و اجتماعی قابل قدردانی است.

مسئول سازمان مردم نهاد پویندگان آرمان شهر آستارا هم گفت: در این جشنواره محمد وثوق، حسنی احمدیان، بهاره رفیعی پور، سینا بشرویه، کیارش نقدی، امیررضا رفیعی پور، ساسان خرمی نیا و آویسا ربانی به دلیل ساخت آدم برفی های ابتکاری، با دریافت اقلام ورزشی و بسته های بهداشتی تجلیل شدند.

یوسف هدایتی افزود: داوری مسابقه بر عهده فریبا غزنوی و مریم فضلعلی زاده بود و در ایام پایانی سال با لحاظ شرایط کرونا، جشنواره آئین های نوروزی توسط سمن پویندگان آرمان شهر برگزار خواهد شد.

بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۱۰ سازمان مردم نهاد در منتهی الیه غرب استان گیلان، حاشیه دریای خزر واقع شده است و روز گذشته ارتفاع برف در مناطق کوهستانی این شهرستان به حدود ۵۰ سانتیمتر رسیده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =