استاندار اصفهان: زنده‌رود به مرده‌رود تبدیل شده است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: ۶۰۰ هزار نفر به صورت مستقیم از زاینده رود ارتزاق می‌کنند اما در حال حاضر زنده‌رود به مرده‌رود تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی شامگاه روز جمعه در جلسه شورای اداری استان با حضور رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در سالن جلسات استانداری افزود: همدلی میان مسئولان باعث شده مسائل استانی از جمله کم آبی مشکلات بیشتری را بوجود نیاورد.

وی بیان کرد: در استان اصفهان همدلی، هماهنگی و هم افزایی در بخش‌های مختلف و میان مدیران و مسئولان استانی وجود دارد.

استاندار اصفهان با اشاره به محدودیت‌های دولتی تصریح کرد: این در حالی است که اصفهان دومین استان مالیات دهنده است و به اندازه ۱۶ استان به نظام جمهوری اسلامی ایران مالیات می‌دهد.

به گفته وی همه با هم در یک کشتی نشستیم که برای رسیدن به مقصود نیاز به هماهنگی و همدلی است.

رضایی با اشاره به وجود زیرساخت‌های مناسب در استان خاطرنشان کرد: وجود زیرساخت و واحدهای تولیدی بزرگ صنعتی علاوه بر نعمت، تهدید هم محسوب می‌شود که ضرورت توجه جدی و بیشتر دولت و نظام به این مسأله احساس می‌شود.

۱۱ نفر مبتلا به کرونای انگلیسی در اصفهان شناسایی شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت کرونا در اصفهان به لحاظ تعداد بیماران بستری با ثبات است اما مشکل اصلی بروز کرونای انگلیسی در استان و شناسایی این تعداد ابتلا که بشدت نگران کننده است.

طاهره چنگیز خاطرنشان کرد: ویروس جهش یافته انگلیسی واگیردارتر و کشنده‌تر بوده و کودکان و نوجوانان را بیشتر درگیر می‌کند.

وی با بیان اینکه لزوم توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیب فزاینده پیک جدید و مهار کرونای انگلیسی ضروری است، خاطرنشان کرد: افراد شناسایی شده مبتلا به کرونای انگلیسی در تجمعات، مراسم ترحیم و فروشگاه های ارزانی حضور داشتند.

استان اصفهان افزون بر پنج میلیون نفر جمعیت دارد.

سفر ۲ روزه  محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری به اصفهان بعد از جلسه شورای اداری استان به پایان می رسد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =