مهدی کلینیک متعلق به همه کشور است

تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بیمارستان‌هایی مثل امام خمینی(ره) و مرکز قلب بیمارستان‌های کشور ایران هستند و نه‌ فقط از تهران، بلکه از چهارگوشه کشور به این مراکز مراجعه می‌ کنند.

به گزارش روز جمعه ایرنا از وزارت بهداشت، عباسعلی کریمی در مراسمی در حاشیه بازدید از پروژه رو به اتمام مهدی کلینیک که با حضور محمد نهاوندیان معاون اقتصادی ریاست جمهوری انجام شد، افزود: وظیفه خود می‌ دانم از همه کسانی که به ‌صورت گمنام در ساخت این بیمارستان نقش داشتند از مهندسان، کارگران و همه زحمت کشان این پروژه در همه سطوح تشکر کنم و صمیمانه سلامتی خود و خانواده‌ آنها را از خداوند خواهانم.

وی گفت: به دلیل سن و تخصصم هم دوران دفاع مقدس و عملیات‌های مختلف و هم این دفاع ثانویه مدافعان سلامت در برابر ویروس کرونا را طی یک سال اخیر دیده‌ ام. در ۴۶ سالی که از زمان دانشجویی تا امروز که مسئول دانشگاه هستم و چه آن سال‌هایی که مسئولیت مرکز قلب را داشتم تجربیات زیادی را کسب کرده ‌ام. مراجع عظام زیادی را دیدم که در مراکز ما بستری می ‌شدند و تقریباً همه ‌شان آرزو می ‌کردند که کاش می‌ توانستند یک مرکز درمانی تأسیس کنند. رمز اینکه بزرگان دینی ما با عمری عبادت، پیش از فوتشان چنین آرزویی داشتند در چیست!؟

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: اتمام و راه ‌اندازی پروژه مهدی کلینیک نیاز به همان همتی را دارد که گفتید. بیمارستان ‌هایی مثل امام خمینی (ره) و مرکز قلب، بیمارستان‌های کشور ایران هستند و نه‌ فقط از  تهران، بلکه از چهارگوشه کشور به این مراکز مراجعه می‌ کنند که از همه‌جا مانده و رانده ‌شده ‌اند و آخرین امیدشان به اینجاست. حقیقت این است که همت افرادی چون شما در لحظات آخر بسیار کمک ‌کننده است. یادمان باشد مرکزی که امروز در آن جمع شده‌ایم به همه کشور خدمت می‌دهد و هر تلاشی که می‌کنیم برای همه کشور است.

توجه ویژه رییس‌ جمهور به حوزه سلامت کشور

رییس هیات ‌مدیره شرکت محب سلامت مهدی ضمن خوشامدگویی به معاون رییس ‌جمهور و سایر مهمانان، گفت: موهبت ورود دکتر نهاوندیان به این پروژه منشأ اتفاقات و حمایت‌ های خوبی از سوی وزارت بهداشت و سایر نهادهای ذی ‌ربط بود که قابل ‌تقدیر است.

در ادامه این مراسم، یک جلد کلام ‌الله قرآن کریم به علی مسعودیان، مدیرعامل شرکت محب سلامت مهدی اهدا شد و در پایان معاون اول رییس ‌جمهور و هیات همراه از پارکینگ طبقاتی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) نیز بازدید کردند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =