کشتی بین‌المللی اوکراین؛ سه شکست و یک پیروزی نمایندگان ایران

تهران - ایرنا - نمایندگان کشورمان در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جام مربیان و کشتی‌گیران متحمل ۳ شکست شدند و تنها یک پیروزی به دست آوردند.

به گزارش ایرنا، پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین از امروز (جمعه) در شهر کی‌یف آغاز شد و روز یکشنبه به پایان می‌رسد.

نتایج نمایندگان کشورمان در روز نخست رقابت‌های بین‌المللی اوکراین تاکنون به این شرح است:

کشتی فرنگی:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند «سجاد عباس‌پور» در دور نخست به مصاف «بایراکتار» از اوکراین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان «مخرتچیان» از ارمنستان و «بهرام‌اف» از ازبکستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم «محمدرضا مختاری»  در دور نخست مقابل «مالخاز آمویان» قهرمان جوانان جهان از ارمنستان با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شد و باید منتظر رسیدن این کشتی‌گیر به دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده‌ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم «مهدی بالی»  در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم به مصاف توردیف از ازبکستان می‌رود. در این وزن ۱۸ کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند.

کشتی آزاد:

در وزن ۵۷ کیلوگرم «علی قلی‌زادگان» در دیدار نخست با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل «محمودجاد شاوکاتوف» دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان مغلوب شد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه شانس مجدد به کار خود ادامه دهد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم «محمدصادق فیروزپور» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفر «ایشاک بوخورس» از الجزایر را شکست داد. وی در دور سوم به مصاف «اشرف آشیروف» از جمهوری آذربایجان می‌رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم «امیرحسین فیروزپور» در دور نخست مقابل «عثمان گوجن» دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از ترکیه با نتیجه ۸ بر ۸ مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده‌ها برای ادامه کار حضور یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =