رزمایش پیشگیری از کرونا در شهرستان نیر برگزار شد

اردبیل- ایرنا - رزمایش پیشگیری از شیوع بیماری کرونا روز جمعه با حضور نیروهای بهداشت و درمان و بیسجیان در قالب طرح شهید سلیمانی در شهرستان نیر برگزار شد.

 فرماندار شهرستان نیر در حاشیه این رزمایش به خبرنگار ایرنا گفت: ضروری است مردم برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا از برگزاری مراسم و حضور در معابر و مکان‌های پر رفت و آمد و تجمعات پرهیز کنند.

شجاع اقبالی افزود: این رزمایش با عنوان امنیت و سلامت با هدف تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مقابله همه‌جانبه با شیوع ویروس کرونا و حفظ آمادگی دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های جهادی برگزار و در جریان آن به اصناف و بازایان نیری تذکرات لازم در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی داده شد.

فرماندار شهرستان نیر گفت: تمام تلاش ستاد مقابله با کرونای شهرستان این است که از شیوع ویروس کرونا در منطقه جلوگیری کند، بنابراین انتظار می‌رود  عموم مردم همکاری و مشارکت لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی افزود: اکنون در شهرستان نیر ۲۲ نفر بیمار کرونایی در قرنطینه به سر می‌برند و با توجه به شیوع بیماری کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک الزامی می‌باشد.

فرماندار نیر اظهارکرد: بهترین راه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا قطع زنجیره انسانی با ممانعت از خروج غیرضروری افراد از منازل است در غیر این صورت تمامی اقدامات صورت گرفته برای مقابله با این بیماری بی‌نتیجه باقی می‌ماند.

اقبالی با تاکید بر لزوم رعایت اصول بهداشتی توسط شهروندان، افزود: از تمامی مردم شهرستان درخواست دارم به توصیه کارشناسان و مدیران برای مبارزه علیه ویروس کرونا عمل کنند.

وی گفت: در زمینه نظارت بر قیمت‌های مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده و یا هرگونه کم‌فروشی و احتکار اقلام موردنیاز مردم با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

شهرستان نیر در ۳۵ کیلومتری جنوب اردبیل واقع است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =