گلباران آنتورپ در شبِ نیمکت‌نشینی بیرانوند؛ صعود آرسنال و ویارئال

تهران- ایرنا- تیم فوتبال آنتورپ بلژیک در شبِ نیمکت‌نشینی «علیرضا بیرانوند» برابر رنجرز اسکاتلند گلباران شد و از گردونه لیگ فوتبال اروپا کنار رفت. در مهمترین دیدارها تیم‌های آرسنال و ویارئال صعود کرده و ناپولی حذف شد.

‌به گزارش ایرنا؛ پنجشنبه شب از دور برگشت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا، ۶ دیدار برگزار شد و تیم‌های آرسنال، آژاکس، گرانادا، گلاسکورنجرز، مولده و ویارئال به مرحله بعدی راه یافتند.

بر این اساس، آنتورپ بلژیک که «علیرضا بیرانوند» را در ترکیب نداشت نداشت در زمین رنجرز اسکاتلند با نتیجه سنگین ۵ بر ۲ شکست خورد تا رنجرز در مجموع با برتری ۹ بر ۵ به یک‌هشتم نهایی راه یابد.

آرسنال انگلیس در دیداری حساس به مصاف بنفیکا از پرتغال رفت و با درخشش «اوبامیانگ» به برتری سه بر دو رسید تا در مجموع با حساب چهار بر سه جواز صعود را به دست آورد.

ناپولی ایتالیا در ورزشگاه «دیگو مارادونا» شهر ناپل با حساب دو بر یک گرانادای اسپانیا را شکست داد اما این گرانادا بود که به واسطه برتری در دیدار رفت در مجموع با حساب سه بر دو صعود کرد تا ناکامی‌های ناپولی با هدایت «گنارو گتوسو» ادامه داشته باشد.

نتایج کامل دیدارها بدین شرح است

آژاکش (هلند) ۳  -  لیل (فرانسه) ۲ ، آژاکس در مجموع با برتری ۴ بر ۲ صعود کرد

آرسنال (انگلیس) ۳ - بنفیکا (پرتغال) ۲ ، آرسنال در مجموع با برتری ۴ بر ۳ صعود کرد

هافن‌هایم (آلمان) صفر - مولده (نروژ) ۲ ، مولده در مجموع با حساب ۵ بر ۳ راهی دور بعدی شد

ناپولی ( ایتالیا) ۲  -  گراناد (اسپانیا) یک ، گراناد در مجموع با حساب ۳ بر ۲ جواز صعود را به دست آورد

رنجرز (اسکاتلند) ۵ - آنتورپ (بلژیک) ۲ ، رنجرز با برتری ۹ بر ۵ راهی یک‌هشتم نهایی شد

ویارئال (اسپانیا) ۲ - سالزبورگ (اتریش) یک ، ویارئال در مجموع با برتری چهار بر یک صعود کرد

از دقایقی قبل، هشت دیدار باقی مانده از دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی آغاز شده است. شب گذشته نیز تاتنهام انگلیس با عبور از وولفسبرگر اتریش به یک‌هشتم نهایی رسیده بود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =