انتقال بیش از یکصد بیمار کرونایی از طریق اتوبوس آمبولانس در اهواز

اهواز - ایرنا - رییس مرکز اورژانس ۱۱۵ اهواز گفت: از ابتدای اسفندماه امسال تاکنون بیش از یکصد بیمار کرونایی از طریق اتوبوس آمبولانس به بیمارستان‌های دیگر منتقل شدند.

منصور پور حسین زاده پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: به طور میانگین روزانه ۱۴ بیمار در ۲ نوبت به بیمارستان‌های اهواز منتقل می‌شوند.

وی افزود: آمار مراجعه به بیمارستان‌ها و مبتلایان رو به افزایش است به گونه ای که امروز ۲۰ بیمار از بیمارستان رازی به بیمارستان امام (ره) منتقل شدند.

رییس مرکز اورژانس اهواز گفت: از ابتدای اسفندماه تاکنون حدود ۲۰۰ بیمار از طریق اتوبوس و آمبولانس به بیمارستان‌ها منتقل شوند که از این تعداد، بیش از ۱۰۰ بیمار با اتوبوس جابه جا شدند.

وی به استقرار ۲ اتوبوس آمبولانس در سطح شهر اهواز برای نمونه گیری اشاره کرد و افزود: روزانه از این طریق حدود ۲۰ تا ۳۰ مورد مثبت مشاهده می‌شود که آمار بالایی است.

پور حسین زاده گفت: امروز ۳۷ بیمار بین بیمارستانی و مشکوک به کروند داشتیم که از این تعداد ۱۷ بیمار را از خانه به بیمارستان منتقل کردیم؛ اغلب بیماران از بیمارستان رازی به بیمارستان‌های سینا، گلستان، امیرالمومنین و امام (ره) منتقل می‌شوند.

در حال حاضر ۱۱ شهرستان استان در وضعیت قرمز و هشت شهرستان نارنجی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha