مربیان فوتبال قشقایی و فولادنوین از وضع ورزشگاه پارس شیراز انتقادکردند

شیراز-ایرنا- مربیان تیم‌های فوتبال شهدای قشقایی شیراز و فولاد نوین اهواز نسبت به آنچه وضعیت زمین ورزشگاه پارس شیراز نامیدند انتقاد و آن را لغزنده توصیف کردند.

به گزارش ایرنا دیدار این ۲ تیم عصر پنجشنبه در مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد و به گفته مربیان این تیم ها زمین لفزنده که ناشی از بارندگی در شیراز بود اجازه نداد تیم ها برنامه های خود را در زمین پیاده کنند.

به باور این افراد با توجه به اینکه هواشناسی پیش بینی کرده بود که هوای شیراز پنجشنبه بارانی است، دست اندرکاران ورزشگاه پارس تمهیداتی برای جلوگیری از انباشته شدن آب روی زمین چمن نیندیشیده بودند و کاور برای جمع نشدن آب نکشیده بودند و پیش از شروع بازی با روش سنتی استفاده از سطل ، تی  و اسفنج  آب ها را جمع آوری کردند.

سرمربی تیم فولاد نوین اهواز: نباید ورزشگاه تازه تاسیس پارس با یک باران به باتلاق تبدیل شود

سرمربی تیم فوتبال فولاد نوین اهواز با بیان اینکه نباید زمین چمن ورزشگاه تازه تاسیس پارس شیراز با بارش باران به باتلاق تبدیل شود، گفت: کیفیت بد زمین که ناشی از بارندگی بود روی هرکار  ۲ تیم تاثیر منفی گذاشته بود.

عزیز فریسات در جمع خبرنگاران افزود: در این گونه زمین ها نمی شود کارهای تاکتیکی پیاده کرد و باید شانسی به گل رسید.

وی اضافه کرد: طبیعی است که در زمین های لغزنده نمی توان فرصت گلزنی زیادی ایجاد کرد با این حال این بُرد را به تیم قشقایی تبریک می گویم.

 سرمربی تیم قشقایی: لغزندگی زمین اجازه نداد ۲ تیم تاکتیکی بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز هم با انتقاد از وضعیت زمین لغزنده ورزشگاه پارس گفت : لغزندگی زمین اجازه ندا د ۲ تیم تاکتیکی بازی کنند.

داریوش هرمزی به خبرنگاران گفت: از آنجا که پیش بینی شده بود که هوای شیراز در روز بازی بارانی است از این رو طی هفته تمرینات خود را بر این اساس دنبال کردیم.

وی اضافه کرد: بازیکنانم در این بازی حریف را دست کم نگرفتند و توانستیم به سومین بُرد پی درپی  دست یابیم.

هرمزی افزود: بازیکنان ما با جنگندگی اجازه ندادند حریف روی دروازه فرصت گلزنی ایجاد کند و این بُرد را تقدیم به هواداران خوب تیم قشقایی می کنم.

دیدار تیم های قشقایی شیراز و فولاد نوین اهواز در مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور( جام آزادسازی خرمشهر ) عصر پنجشنبه در ورزشگاه شیراز با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان پایان یافت.    

تیم قشقایی در مرحله یک شانزدهم  بر اساس قرعه کشی باید به مصاف یکی از تیم های صعود کننده به این مرحله که تیم های  لیگ برتری نیز حضوردارند، برود.

تیم فجر شهید سپاسی شیراز، دیگر نماینده فارس در رقابت‌ها ی لیگ دسته یک از حضور در جام حذفی فوتبال انصراف داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha