تیم قشقایی شیراز به مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال صعود کرد

شیراز-ایرنا- تیم قشقایی شیراز در مرحله سوم رقابت‌های فوتبال جام حذفی با شکست دادن تیم فولاد نوین اهواز به مرحله یک شانزدهم این بازی‌ها صعود کرد.

به گزارش ایرنا این بازی که عصر پنجشنبه در ورزشگاه پارس شیراز و در زمینی لغزنده برگزار شد تیم میزبان با یک گل حریف خود را که در دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد، شکست داد.

با توجه به اینکه هواشناسی پیش بینی کرده بود که هوای شیراز در این روز بازی بارانی است،لازم بود دست اندرکاران  ورزشگاه پارس از شب قبل روی زمین چمن کاور بکشند تا آب انباشته نشود.

جمع آوری آب با  تی ، سطل ، اسفنج 

پیش از شروع بازی به دلیل آب گرفتگی زمین، دست اندرکاران ورزشگاه مجبورشدند با روش سنتی و  با سطل، تی  و اسفنج آب ها را جمع کنند اما زمین همچنان باتلاقی و لغزنده باقی ماند و همین امر موجب شد مربیان هر ۲ تیم  نسبت به کیفیت بد زمین انتقاد کنند.

با این حال بازی شروع شد اما لغزندگی زمین اجاره نداد هر ۲ تیم بازی خودشان را به نمایش بگذارند و نیمه نخست بدون ردو بدل گلی پایان یافت.

در نیمه دوم تیم میزبان بازی بهتری ارایه داد و پس از اینکه چندین فرصت خوب گلزنی را از دست داد سرانجام مرتضی سنجانکی دردقیقه ۷۰  در مصاف تک به تک با دروازه بان فولاد توپ را درون دروازه این تیم جای داد.

تیم فجر شهید سپاسی شیراز، دیگر نماینده فارس در رقابت‌ها ی لیگ دسته یک از حضور در جام حذفی فوتبال انصراف داد.

تیم قشقایی در مرحله یک شانزدهم بر اساس قرعه کشی باید به مصاف یکی از تیم های صعود کننده به این مرحله که تیم های  لیگ برتری نیز حضوردارند، برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =