تیم استقلال ملاثانی به مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور صعود کرد

اهواز - ایرنا - تیم فوتبال استقلال ملاثانی در رقابت‌های جام حذفی کشور، با برتری برابر حریفش در اهواز به مرحله بعدی این مسابقات صعود کرد.

به گزارش ایرنا تیم های استقلال ملاثانی و بادران تهران در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال کشور عصر پنجشنبه در اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم استقلال ملاثانی یک بر صفر پیروز میدان شد.

این مسابقه بدون حضور تماشاگر و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد. پیش از آغاز بازی ناظر فدراسیون وضعیت ورزشگاه را به لحاظ بهداشتی بررسی کرد.

در این دیدار علی کردانی، سید حمزه پور موسوی، علیرضا خوشکفا، رضا آنتیک، سید علاء خلف زاده، توفیق ربیعی، محمد مدملیسی، مهدی صمدایی، آرش مهدی باباجی، میلاد نجفی و حمید جرفی برای استقلال ملاثانی به میدان رفتند.

همچنین شهاب عادلی، پویا اسدی هارونی، ایمان زبردست، مصطفی آقاجانی لیجانی، میثم مرادی، سینا قنبر پور، عرفان گلشنی، سجاد عباسی، علی خسروی ، وحید خشتان و حسین امامیان ترکیب تیم بادران را تشکیل دادند.

سجاد عبدویی در دقیقه ۷۰ تک گل این بازی را به سود استقلال ملاثانی به ثمر رساند. نماینده خوزستان با یک ترکیب کاملا بومی در این مسابقات حضور دارد.

تیم استقلال ملاثانی با این برتری به مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور صعود کرد.

ابراهیم اشکش سرمربی استقلال ملاثانی درخصوص این دیدار گفت: هر ۲ تیم بازی خوبی انجام دادند و ما آنها را به خوبی آنالیز کرده بودیم و توانستیم نقاط قوت حریف را ببندیم.

وی درباره  داوری این دیدار گفت: داور امروز برخلاف بازی های قبل بسیار خوب بود و حق را به حقدار داد که به او خسته نباشید می گویم.

اشکش با بیان اینکه جام حذفی جام شگفتی سازان است، افزود: ما پله به پله جلو می رویم و امیدوارم بتوانیم موفق باشیم.

وی در خصوص نشست مدیرعامل باشگاه با استاندار خوزستان افزود: خوشبختانه استاندار جدید به تیم مردمی ملاثانی خیلی مثیت است و قول مساعد و حمایت داد.

سرمربی استقلال ملاثانی گفت: نمی دانم چرا تاکنون یک آجر به ورزشگاه ملاثانی اضافه نشده است در حالی که مردم دوست دارند تیم در ملاثانی بازی کند. 

وی افزود: امروز چهار بازیکن ۲۰ ساله را بازی دادیم که امیدوارم بتوانند پشتوانه ای برای تیم باشند؛ قطعا بازی دادن به این بازیکنان آینده تیم را تضمین می کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha