چهار بازیکن جدید به نساجی مازندران پیوستند

ساری - ایرنا - سرپرست باشگاه نساجی مازندران گفت که تاکنون با چهار بازیکن لیگ برتری برای حضور در این تیم برای نیم فصل دوم قرارداد امضاء شده است.

ایزد سیف الله پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که علی آل کثیر بازیکن سابق صنعت نفت آبادان ،  اکبر صادقی هافبک و سعید جلالی راد دروازبان از شهرخودرو  با نساجی برای حضور نیم فصل دوم قرارداد نوشته اند.
وی گفت که رضا دهقانی وینگر بازیکن هافبک چپ و راست اسبق تیم نساجی که در نیم فصل اول در سپاهان اصفهان توپ می زد به صورت قرضی در نیم فصل دوم بار دیگر به تیم سابقش نساجی می آید.
سرپرست باشگاه نساجی مازندران اظهار  داشت : در مجموع در نیم فصل دوم و در زمان نقل و انتقال این فصل با ۶ بازیکن لیگ برتری برای پست های مختلف قرارداد خواهیم بست که تاکنون چهار بازیکن به صورت رسمی به این تیم پیوستند و با ۲ بازیکن نیز در حال رایزنی هستیم.
وی افزود : با همکاری استاندار مازندران در حال رایزنی با یک بازیکن خوب مازندرانی حاضر در یکی از تیم های بزرگ لیگ برتری برای حضور در نساجی برای نیم فصل دوم هستیم و چنانچه این بازیکن به تیم هم استانی خود بیاید، شاه صید نساجی در زمان نقل و انتقال لقب می گیرد.
سیف الله پور اعلام نام این بازیکن که سابقه حضور در چندین تیم لیگ برتری را دارد ، منوط به موافقت اولیه باشگاه کنونی اش با این نقل و انتقال اعلام کرد و در عین حال گفت که نساجی با توجه به وضعیتی که اکنون در جدول رقابت های لیگ برتر دارد به این بازیکن خوب مازندرانی نیاز دارد.

بازگشت احسان قهاری و مجتبی ممشلی 
سرپرست باشگاه نساجی مازندران همچنین اعلام کرد که در نیم فصل دوم احسان قهاری و مجتبی ممشلی ۲ بازیکنی که نیم فصل اول به دلیل مصدومیت تیم را همراهی نکردند، در نیم فصل دوم  برای نساجی بازی می کنند.
وی افزود : حضور این ۲ بازیکن به همراه ۶ بازیکنی که از سایر تیم ها به نساجی اضافه می شوند، تمامی برنامه ریزی فنی تیم برای بازی قدرتمند در نیم فصل دوم و رسیدن به جایگاه خوب در جدول این رقابت هاست.
سیف الله پور در مورد زمین شهدای ساری که تیم نساجی به خاطر مرمت چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر باید نیم فصل در آن بازی کند ، گفت : طبق برنامه ریزی اولیه مشروط بر این که چمن ورزشگاه شهدای ساری مطابق با استانداردهای سازمان لیگ باشد، به طور موقت تا زمان پایان مرمت چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دیدار نساجی در این زمین برگزار می شود.
وی افزود : بر اساس برنامه ریزی قرار است فردا جمعه هشتم اسفند ماه بازدیدی از این زمین صورت گیرد و پس از آن در مورد قطعی بودن برگزاری دیدار نساجی در این زمین اظهار نظر نهایی صورت می گیرد.
تیم نساجی مازندران در نیم فصل اول از ۱۵ بازی لیگ برتر با ۲ برد، سه مساوی و ۱۰ شکست با ۹ امتیاز در رده ۱۵ جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد.


 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =