همتی: فضای مجمع  را برای تصویب لایحه پالرمو  منفی ندیدم

تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی با ابراز امیدواری از اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لوایح پالرمو و سی اف تی تصمیم خوبی بگیرد، افزود: فضای مجمع تشخیص را منفی ندیدم و به همه سوالات اعضا پاسخ دادیم.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی، «عبدالناصر همتی» درباره لوایح پالرمو و سی اف تی و دلایل و ضرورت‌های تصویب این کنوانسیون‌ها در مجمع تشخیص گفت:  تصویب این لوایح به نفع کشور است و منتظر تصمیم مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌مانیم.

رییس کل بانک مرکزی با ابراز امیدواری از اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام در این باره تصمیم خوبی بگیرد، افزود: فضای مجمع را منفی ندیدم و به همه سوالات مجمع تشخیص را پاسخ دادیم.  این موضوع، جزو ضرورت‌های بانکی و تصمیم‌گیری برای آن خیلی هم دیر شده است.

به گزارش ایرنا، «کارگروه اقدام مالی» FATF، در سال ۱۹۸۹ و به‌دستور گروه هفت تاسیس شد و مقر آن در پاریس است. این کارگروه یک سازمان فرادولتی است که تلاش دارد با اجرای سیاستها و استانداردهای خود، جرایم مالی نظیر پولشویی، تامین مالی تروریسم و سایر تهدیدهای مربوط به سیستم مالی بین المللی را تحت نظارت قرار داده و از بروز آن جلوگیری کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha