ایران خودرو خراسان ۱۲۰۰ بسته معیشتی به مناطق محروم مشهد اختصاص داد

مشهد-ایرنا- همزمان با سالروز میلاد امیر مومنان علی (ع) شرکت ایران خودرو خراسان در گام دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه هزار و ۲۰۰ بسته اقلام کمک معیشتی را تهیه و برای توزیع در مناطق محروم اطراف مشهد ارسال کرد.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان طی مراسمی در محل این شرکت ارزش ریالی هر یک از این بسته ها را سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال ذکر و بیان کرد: این بسته ها شامل مواد غذایی و بهداشتی است که در بین اقشار آسیب پذیر از شیوع ویروس کرونا توزیع می شود.

بیژن زاهدی فر افزود: شرکت ایران خودرو در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی خود در چند نوبت نسبت به ارائه کمک‌های مومنانه به اقشار نیازمند و نیز اهدای بسته‌های بهداشتی به ساکنان جامعه محلی، اقدام کرد که توزیع بسته های معیشتی نیز در این جهت است.

وی اضافه کرد: پیش از این و همزمان با عید سعید فطر نیز یکهزار و ۴۰۰ بسته کمک معیشتی توسط شرکت ایران خودرو خراسان و در مرحله ای دیگر به همت و خواست کارکنان ایران خودرو خراسان یک میلیارد ریال از حقوق آنان برای مشارکت در رزمایش ملی کمک مومنانه اختصاص یافت.

نماینده مردم فریمان و سرخس و بخشهای احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر گفت : تقارن این مراسم با ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر ترجیع بند زیبایی به وجود آورده است.

سید احسان قاضی زاده افزود: این مراسم نشان از ایفای صحیح نقش پدری در شرکت ایران خودرو خراسان دارد که در شرایط سخت اقتصادی، امنیت شغلی مناسبی برای کارکنانش ایجاد کرده است که نه تنها نیرویی تعدیل نشده بلکه بیش از ۲۰۰ نفر نیروی جدید نیز استخدام کرده است.

 وی اضافه کرد: این نقش پدرانه با ایجاد توسعه ، رونق اقتصادی ، تهیه و  اهدای همین کمکهای مومنانه در منطقه گسترش یافته است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری بر اثر تحریمها روزهای سختی در ایران خودرو خراسان سپری گشت و تلاشهای بسیاری شد که بر تحریم ها غلبه شود  و این شرکت سرپا نگه داشته شود و امیدواریم سال آینده سال درخشانی برای ایران خودرو خراسان باشد. 

ارسال این بسته ها طی مراسمی با قرائت پیام «فرشاد مقیمی» مدیرعامل ایران خودرو در محل شرکت ایران خودرو خراسان انجام گرفت و پس از رسیدن به مشهد در بین مناطق حاشیه شهر توزیع شد.

ظرفیت اسمی شرکت ایران خودرو خراسان واقع در حوالی نیشابور تولید ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال است و امکانات و نیروی انسانی موجود این شرکت توانایی تولید ۱۸۰ هزار دستگاه در سال را هم دارد.

این شرکت برای پنج هزار نفر به صورت مستقیم و سه هزار نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =