فرماندار: با افتتاح آزادراه غدیر ورامین از بن بست خارج شد

تهران- ایرنا- فرماندار ورامین گفت: با افتتاح آزادراه آبیک- ورامین (چرمشهر) و تلاش دولت تدبیر و امید، این شهرستان از بن بست خارج و شرایط برای پیشرفت منطقه در حوزه‌های مختلف فراهم شد.

حسین کاغذلو روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح آزادراه آبیک- ورامین به خبرنگار ایرنا گفت: واقع شدن اراضی کشاورزی شهرستان ورامین و دو شهرک صنعتی مهم چرمشهر و سالاریه در حاشیه آزاد راه قم – گرمسار، شرایط مناسبی را برای انتقال محصولات شهرستان به استان‌های شرقی و مرکزی کشور فراهم کرده که با افتتاح این آزادراه دسترسی به استان‌های شمالی و غربی کشور سهل‌تر شده است.

کاغذلو اظهار داشت: راه، محور توسعه هر منطقه است و قطعا با بهره‌برداری از آزادراه غدیر، ورامین از بن بست خارج شده و علاوه بر دسترسی مناسب شهروندان به استان‌های شمالی و غربی، توسعه اقتصادی شهرستان نیز با سرعت بیشتری همراه می‌شود.

وی گفت: دسترسی کشاورزان و صنعتگران به راه‌ مواصلاتی ایمن و با فاصله مکانی اندک، علاوه بر صرفه جویی در زمان و مصرف سوخت، دسترسی آنان را به بازارهای مصرف در استان‌های مختلف کشور سهل‌تر کرده و شرایط را برای توسعه اقتصادی منطقه فراهم می‌شود.

آزادراه ۱۵۸ کیلومتری آبیک- ورامین روز پنجشنبه با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری افتتاح شد.

این آزادراه از شهرستان آبیک در استان قزوین آغاز و در طول مسیر خود از استان‌های البرز، مرکزی و تهران عبور کرده و در محدوده شهرستان ورامین، وارد آزاد راه قم – گرمسار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =