میلاد امام علی (ع) و روز پدر در استان اردبیل گرامی داشته شد

اردبیل- ایرنا - خجسته سالروز میلاد باسعادت امیرمومنان حضرت علی (ع) با برگزاری ویژه برنامه‌های جشن و سرور و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق مختلف استان اردبیل گرامی داشته شد.

به گزارش ایرنا ، در شهرستان خلخال  شب گذشته و پیش از ظهر امروز پنجشنبه بصورت محدود در تعداد معدودی از مساجد سالروز ولادت اولین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی (ع) و روز پدر گرامی داشته شد.

برگزاری جشن ولادت در مساجد شهرهای خلخال ، کلور مرکز بخش شاهرود و هشجین مرکز بخش خورش‌رستم و ویژه برنامه جشن ولادت توسط هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خلخال در سالن ورزشی هفت تیر از برنامه‌های شاخص برگزار شده در سالروز ولادت باسعادت حضرت علی (ع) در خلخال است.

در این برنامه‌ها سخنرانان با بیان ابعاد شخصیتی بارز و منحصربفرد امام علی (ع) از ایشان به عنوان پدری نمونه یاد کرده و الگوگیری از زندگانی آن حضرت را به پیروان آن امام همام توصیه کردند.

برنامه‌های مختلف دیگری نیز در روز پدر در خلخال برگزار و اهالی این شهر با حضور در مزار پدران خود و نثار گل و صلوات یاد و خاطره پدران از دنیا رفته خود را گرامی داشتند.

همچنین در احترام به پدران و بزرگان خانواده فرزندان با خرید گل و شیرینی و هدایایی در منزل پدران خود حضور یافته و با تبریک روز پدر از آنها تجلیل کردند.

در دیگر شهرستان‌های استان نیز برنامه‌های مشابهی برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha