۷ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۳
کد خبرنگار: 1414
کد خبر: 84243190
۰ نفر

برچسب‌ها

سامانه هوشمند آرد در مرکز استان اردبیل راه‌اندازی شد

اردبیل - ایرنا- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل از راه‌اندازی سامانه و ردیاب آرد در فرآیند توزیع در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، حسین وطن‌دوست روز پنجشنبه  افزود: در اجرای طرح نظارت بر زنجیره تامین و تولید آرد و نان و در راستای جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده احتمالی در مرکز استان اقدام به تجهیز سیستم نرم‌افزاری و نصب اپلیکیشن و جی‌پی‌اس برای ناوگان حمل و نقل آرد شده است.

وی بیان کرد: این تجهیزات در سایر شهرستان‌های استان نیز تدارک دیده شده و امکانات مورد انتظار این سامانه، ثبت اطلاعات نانوایان، کارخانجات آردسازی و رانندگان در سامانه، امکان مسیریابی و نظارت بر کل فرایند حمل و نقل آرد و ارتباط با راننده در زمان حمل آن و امکان تعریف مسیرهای بازرسی، کنترل در مسیر و  نظارت و بازرسی در فرآیند حمل آرد از کارخانجات تا نانوا و امکان مسیریابی هوشمند است.

وطن‌دوست اضافه کرد: از دستاوردها و موفقیت‌های این سامانه ایجاد امنیت با جلوگیری از ارتباط ناسالم راننده، نانوا، کارخانه‌ها و  امکان احراز هویت تحویل‌گیرندگان و تحویل‌دهندگان آرد، اعلام و دریافت هوشمند تخلف‌های پیش‌بینی شده، جلوگیری از قاچاق و ارسال آن به محل غیر هدف و رصد و پیگیری مستمر و آنلاین توزیع آرد از ابتدا تا انتها و تسریع و تسهیل در ارائه خدمات است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =