لیگ برتر بوکس؛ پلیمر فینال زودهنگام را از خوزستان بُرد

تهران- ایرنا- برتری پلمیر در دیدار حساس مقابل خوزستان و عملکرد خوب ملی‌پوشان از مهمترین اتفاقات سومین روز رقابت‌های لیگ برتر بوکس بود.

به گزارش ایرنا؛ رقابت‌های لیگ بوکس از روز دوشنبه با حضور ۱۰ تیم در ۲ گروه و به میزبانی اراک آغاز شده است.

امروز (چهارشنبه) در ادامه این مسابقات و در رقابت‌های گروه الف، تیم هیات بوکس کرمانشاه در یک مبارزه مهیج با حساب ۵ بر ۳ مقابل بیمه حکمت به برتری رسید.

در دیگر دیدار این گروه باران پل اراک با حساب ۵ بر ۳ بر خدمات خودرویی قبادی اردبیل چیره شد. در حالیکه این دیدار با حساب ۴ بر ۳ به سود تیم باران پل در جریان بود، در آخرین مبارزه ایمان رمضان‌پور با برتری قاطع موفق شد تیمش را به پیروزی قطعی برساند.

 از رقابت‌های گروه ب، تیم پیشتازان اکو خراسان رضوی با نتیجه ۶ بر ۲ از سد واریان جهرم فارس گذشت تا نخستین پیروزی خود را دشت کند. محمد شوریان بوکسور باتجربه تیم پیشتازان اکو امروز با یک بوکس هجومی و رو به جلو پیروز شد و مورد تحسین همگان قرار گرفت تا به نوعی شکست مقابل احسان روزبهانی را به دست فراموشی بسپارد.

اما دو تیم قدرتمند پلیمر خلیج‌فارس و هیات بوکس خوزستان در فینال زودرس این رقابت‌ها رو در روی هم قرار گرفتند.

امید احمدی‌صفا و سجاد محمدپور دو پیروزی برای پلیمر کسب کردند اما دانیال شه‌بخش بوکسور المپیکی ایران در یک بازی سخت مقابل دمیتری آسانوف به برتری رسید تا حساب کار دو بر یک شود.مسلم مقصودی و احسان روزبهانی هم دیگر پیروزی‌های خوزستان را کسب کردند اما سیدشاهین موسوی، میثم قشلاقی و مجید جمشیدوند با بردهای خود باعث شدند تیم پلیمر با حساب پنج بر سه مقابل خوزستان به برتری برسد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =