فنونی‌زاده: برخی‌ها فقط می‌خواهند استقلال را به حاشیه بکشند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال حتی در روزهایی که صدرنشین لیگ برتر بود با هجمه‌ زیادی روبرو می‌شد و این نشان می‌دهد برخی فقط به دنبال حاشیه‌ کشاندن استقلال هستند.

به گزارش ایرنا، «مهدی فنونی‌زاده» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: من هم مثل بسیاری از استقلالی‌ها اعتقاد دارم این تیم در نیم فصل اول نتوانست انتظارات را برآورده سازد اما انتقاد درست و اصولی باید از استقلال انجام داد.

وی افزود: محمود فکری کاستی‌هایی داشته که باید آنها را برطرف کند اما اینکه بگوییم باید از استقلال برود درست و منطقی نیست.

 پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال حتی در روزهایی که صدرنشین لیگ برتر بود با هجمه‌ زیادی روبرو می‌شد و این نشان می‌دهد برخی فقط به دنبال حاشیه‌ کشاندن استقلال هستند.

فنونی‌زاده تصریح کرد: استقلال در خط هافبک و دفاع نیاز به تقویت دارد و اگر بازیکن خوب در این دو پست جذب نکند به مشکل خواهد خورد.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: مهدی قایدی یکی از بهترین بازیکنان استقلال در این فصل بوده و به طور حتم نقش مهمی در موفقیت‌های آتی تیم خواهد داشت اما اینکه بازیکن نباید در تمرینات غیبت می کرد و این کار درستی نبود.

وی در پایان گفت: استقلال بیشتر از هر چیز دیگری به آرامش نیاز دارد و باید مدیران این تیم بستر لازم را فراهم کنند تا مثل چند وقت اخیر حاشیه و جنجال شکل نگیرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =