«دیوانگی» در اکران آنلاین

تهران- ایرنا- مستند «دیوانگی» به کارگردانی صدرا علی‌بک که به ماجرای سردرگمی دانشجوی دانشگاه شریف می‌پردازد اکران آنلاین شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، مستند سینمایی دیوانگی درباره سیدمحمدصادق کشاورزی، رتبه ۲ کنکور سراسری سال ۱۳۹۷ است که پس از عبور از سد کنکور، با پیش‌فرض‌های ذهنی‌اش درباره دانشگاه و مسیر آینده زندگی مواجه می‌شود.

کارگردان این اثر در مدت زمان ۷۶ دقیقه با سیدمحمدصادق که حالا دانشجوی مهندسی کامپیوتر بهترین دانشگاه کشور است، همراه شده و روایتی جذاب از مواجهه وی با دانشگاه را ارائه می‌کند؛ جایی که یک دانشجو با گذشت یک ترم، تصوراتش نسبت به دانشگاه به مرور تغییر کرده و با تصویری جدید از دانشگاه روبرو می‌شود و سؤالاتی برایش به وجود می‌آید؛ سؤالاتی از جنس من چه کار باید بکنم؟ چه مسیری را باید طی کنم و این شروع دیوانگی اوست ...

مستند بلند دیوانگی به کارگردانی صدرا علی‌بک، تهیه‌کنندگی محمدصادق باطنی و نویسندگی سیدآرمین حقیقت که همگی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف هستند، در مرکز نوآوری رسانا تولید شده است.

اکران آنلاین و مردمی این مستند از چهارشنبه ششم اسفندماه آغاز می‌شود که علاقه‌مندان برای ثبت درخواست اکران یا تماشای آنلاین می‌توانند به سایت عماریار به نشانی Ammaryar.ir مراجعه کنند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha