خبر خوب برای پرسپولیسی‌ها در مورد پرونده آل‌کثیر

تهران- ایرنا- با توجه به درخواست‌های معاونت جدید حقوقی باشگاه پرسپولیس، قرار است دادگاه عالی ورزش جلسه‌ای را در مورد وضعیت مهاجم پرسپولیس برگزار کند.

به گزارش ایرنا، عیسی آل کثیر یکی از خریدهای اول فصل پرسپولیس بود. این مهاجم در بدو حضور در این تیم هم درخشان ظاهر شد و موفق شد در لیگ قهرمانان آسیا ۴ گل بزند و نقش ویژه‌ای را در صعود تیمش به تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ایفا کند اما او به خاطر خوشحالی بعد از گلش مقابل پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا محروم شد.

او پس از گل اولش به پاختاکور خوشحالی گلی انجام داد که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا حرکت نژاد پرتانه تلقی شد و به همین خاطر محرومیت ۶ ماهه را به همراه داشت.

در همین راستا پرسپولیسی‌ها نیز در اعتراض به رای صادر شده از سوی AFC، این پرونده را به دادگاه عالی ورزش بردند.

چندی پیش با توجه به تغییراتی که در معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس افتاد، مسوول حقوقی جدید باشگاه شرایط آل کثیر را پیگیری کرد.

در همین رابطه با توجه به اقدام صورت گرفته از سوی وکیل جدید باشگاه، یک جلسه دفاعیه جدید نیز به زودی در پرونده آل کثیر برگزار شود تا دادگاه عالی ورزش بار دیگر لایحه‌های دفاعی باشگاه را بررسی کند تا شاید زودتر موعد مقرر رای این مهاجم پرسپولیس شکسته شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =