دبیرخانه حمایت از انتفاضه فلسطین درگذشت انیس نقاش را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کرد: روحیه مبارزه‌طلبانه و خستگی‌ناپذیر مرحوم انیس نقاش الگوی بسیاری از مبارزین و حق‌جویان جهان شده است.

به گزارش ایرنا،  دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم انیس نقاش به همه مبارزین جبهه حق علیه استکبار و صهیونیسم تصریح کرد: وی بخش مهمی از عمر خود را در دفاع از مستضعفین بویژه ملت مظلوم فلسطین سپری کرد.  

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین خاطرنشان کرد: گرچه ملت فلسطین و مقاومت یک یاور ثابت و همیشه در صحنه را از دست داد، اما روحیه مبارزه‌طلبانه و خستگی‌ناپذیر مرحوم انیس نقاش الگوی بسیاری از مبارزین و حق‌جویان جهان شده است.

این پیام افزود: دیری نخواهد گذشت که او در عالم دیگر، شاهد آزادی قدس و سرزمین‌های اشغالی از یوغ اشغال صهیونیست‌ها و برگزاری نماز پیروزی رزمندگان و ملت فلسطین در مسجد الاقصی خواهد بود.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین عنوان کرد: از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و غفران الهی و برای خانواده آن فقید اجر و صبر جزیل مسالت می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =