۷ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۸:۱۲
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 84242357
۰ نفر

برچسب‌ها

شاخص بورس خراسان ۸۷ هزار واحد رشد کرد

مشهد-ایرنا- مدیر بورس و اوراق بهادار استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: مقایسه شاخص بورس اوراق بهادار استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی طی بهمن ماه با دی ماه امسال حاکی از رشد ۸۷ هزار و ۶۳۹ واحدی است.

حسین خدادوست روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شاخص بورس خراسان رضوی و خراسان شمالی در بهمن ماه امسال یک میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۵۷ واحد رسید در حالی که این شاخص در دی ماه یک میلیون و ۱۵۰ هزار و ۷۱۸ واحد بود.

وی ادامه داد: در بهمن ماه امسال یک میلیون و ۶۷۹ هزار سهم در بورس استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی به ارزش ۱۹ هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال معامله شد که متوسط ارزش خرید و فروش روزانه ۹۹۰ میلیارد و ۵۵۱ میلیارد ریال بود.

مدیر بورس و اوراق بهادار استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: در این بازه زمانی ۲۴۱ کارگزاری در قالب ایستگاه معاملاتی، به صورت برخط گروهی و نمایندگی در معاملات بورس دو استان مزبور شرکت کردند همچنین نام ۱۴ شرکت استانی با ارزش بازاری ۹۳۱ هزار و ۱۷۱ میلیارد ریال در معاملات درج شده است.

حداکثر ۲۵ درصد از مبادلات ایستگاههای معاملاتی بازار بورس استانهای خراسان رضوی و شمالی  قابلیت گزارش‌گیری و تفکیک را دارد.

مبادلاتی که از طریق بورس خراسان گزارش‌گیری و ثبت می‌شوند معاملات غیرآنلاین و حقوقی هستند که از طریق ایستگاههای معاملاتی انجام می‌شوند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =