نظارت بر عرضه اقلام پروتئینی در مرند تشدید می‌شود

تبریز- ایرنا-‍ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مرند گفت: با توجه به نوسان قیمت تخم مرغ و مرغ، نظارت بر عرضه اقلام پروتئینی در سطح شهرستان مرند، تشدید و با متخلفان برخورد می‌شود.

محمدرضا وفادوست قراملکی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هیچ گونه کمبود در خصوص کالاهای اساسی و مواد پروتئینی وجود ندارد و بازرسان ما در مجموعه اداره صمت شهرستان مرند به همراه کارشناسان تنظیم بازار  مدیریت جهاد کشاورزی و اداره تعزیرات حکومتی نظارت بر بازار عرضه مرغ و تخم مرغ را تشدید کرده اند.

وی با بیان اینکه تمرکز صمت بر روی بازرسی از بازار عرصه اقلام پروتئینی در کلیه فروشگاه‌های شهرستان و شهرهای اقماری است، افزود: با متخلفان این حوزه برخورد خواهد شد.

رییس اداره صمت مرند با بیان اینکه اولویت در بازرسی اصناف بر روی اقلام پروتئینی است، تاکید کرد: هدف این تشدید نظارت، برخورد با سودجویان و افراد متخلف است که از اوضاع پدید آمده در بازار، به هر دلیلی سوء استفاده می‌کنند.

طبق اعلام اداره صمت، روند نظارتی و تشدید بازرسی ها روی اقلام کالایی مرغ و تخم مرغ در ایام پیش روی همزمان با سراسر کشور در مرند ادامه دارد و با گزارش های مردمی از طریق تلفن 124، در سریعترین زمان به تخلفات صنفی مرتبط رسیدگی و اعمال قانون می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha