صدورکارت تردد بی نام در پیاده راه سبزه میدان زنجان مشکل ساز شده است

زنجان - ایرنا - عضو شورای شهر زنجان گفت: تعداد زیادی کارت تردد بدون نام در پیاده‌راه سبزه میدان صادر و توزیع شده که همین مساله موجب بروز معضل پارک خودرو و موتورسیکلت در این محور شده است.

منصور مرادلو روز چهارشنبه جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان با اشاره به معضل پیاده‌راه سبزه‌میدان و تردد و پارک خودروها افزود: این در حالی است  که ۱۰ روز پیش این موضوع در شورا مطرح شد اما پیاده‌راه سبزه میدان به محلی برای پارک خودرو و موتور تبدیل شده و عوامل شهرداری با این افراد درگیر می شوند و دلیل عمده این مساله نیز سوءاستفاده از کارت‌های تردد بی‌نام صادره است.

وی اضافه کرد: بر این اساس ۲ نوع کارت برای تردد در این محور صادر و توزیع شده که تعداد زیادی از این کارت‌های بی‌نام توسط سازمان حمل‌ونقل شهرداری و تعدادی نیز به هیات امنای بازار داده شده ولی اطلاعی از تعداد آن نداریم در حالی که باید برای این موضوع و جلوگیری از سوءاستفاده از این کارت‌ها و پارک خودرو در پیاده‌راه تدبیری اندیشیده شود.

این عضو شورای شهر زنجان در ادامه به موضوع سد معبر ایجاد شده به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا و نگرانی از گسترش ویروس جهش یافته انگلیسی ادامه داد: متاسفانه استراتژی مشخصی برای مدیریت سد معبر به‌ویژه در بافت مرکزی شهر وجود ندارد در حالی که دستورالعمل قانونی در مورد چگونگی مدیریت سد معبر در شهرداری وجود دارد، از همین رو انتظار داریم شهرداری برنامه عملیاتی مشخص به منظور جلوگیری از هرج و مرج را تدوین کند.

وی با اشاره به ساماندهی و ایجاد سرویس‌های بهداشتی در پارک ملت و پیمانکار انتخاب شده برای این موضوع نیز خاطرنشان کرد: شهریور سال پیش پیمانکار مربوطه برای تکمیل سرویس‌های بهداشتی این پارک از طریق مناقصه انتخاب شد در حالی که از آن زمان تاکنون فقط سنگ نما زده شده و هیچ کار دیگری را انجام نداده است.

مرادلو  افزود: در این خصوص از عملکرد پیمانکار مربوطه انتقاداتی وجود دارد چرا که از مهر سال پیش تاکنون بیشتر از پنج روز کار نکرده و اگر پیمانکار صلاحیت لازم برای انجام پروژه را ندارد چرا کار با این پیمانکار ادامه یافته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha