احراز هویت سهامداران برای شرکت در انتخابات مجمع سهام عدالت ضروری است

یزد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اعلام اینکه انتخابات الکترونیکی مجمع شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت اواخر اسفندماه برگزار می شود، گفت: ثبت‌نام در سامانه سجام و احراز هویت سهامداران برای شرکت در این مجمع ضروری است.

علی نمازی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه تاکنون حدود ۷۰ درصد از دارندگان سهام عدالت در سامانه سجام ثبت نام کرده اند، افزود: سهامدارانی که روش غیرمستقیم را در مدیریت سهامداری خود انتخاب کرده اند نسبت به این امر اقدام کنند.

وی یادآور شد، مرحله انتخابات الکترونیکی سهام عدالت ۲۵ دیماه امسال به  نصاب نرسید و از این رو  مرحله دوم این انتخابات بیستم اسفند برگزار می‌شود.

وی برگزاری این انتخابات و انتخابات اعضای مجمع و هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری استان را با توجه به تعداد بالای اعضای آن مهم خواند و گفت: این شرکت، بزرگترین شرکت‌های سرمایه گذاری استان به شمار می رود و از سهامداران تقاضا داریم در انتخابات مشارکت گسترده داشته باشند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری استان ۴۵۳ هزار نفر عضو دارد، ابراز امیدواری کرد با حضور حداکثری اعضا در انتخابات مجمع، افراد خبره و با تجربه برای مدیریت آن انتخاب شوند.

وی میزان سرمایه شرکت سرمایه گذاری استان یزد را افزون بر شش هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: سهام این شرکت متشکل از ۴۰ شرکت اقتصادی بزرگ و معتبر ایران است.

۶۲۰ هزار نفر در استان یزد دارای سهام عدالت هستند که در طرح آزادسازی، ۲۷ درصد مشمولان روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند و مدیریت سهام عدالت ۷۳ درصد بقیه به شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان یزد محول شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =