یگان‌های ویژه نیازمند دانش روز است

تهران - ایرنا - فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: امروز یگان ویژه نیازمند تحول و توسعه در مسیر دانش بنیان و برخورداری از دانش به روز در انجام صحیح ماموریت‌ها و به‌روزترین تجهیزات است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان و کارکنان یگان ویژه غرب استان تهران افزود: تامین نیازمندی یگان های ویژه با تکیه بر توانمندی های داخل امری ضروری است.
وی ادامه داد: تحول و توسعه و آینده نگری با بروزرسانی امکانات و دانش روز میسر است و پلیس ویژه نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای خدمت رسانی بهتر به مردم ایران اسلامی، ارتقاء امکانات و دانش روز پلیسی برگرفته از آموزه های دینی را مهمترین راهبرد پیشرفت خود می داند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: تامین نظم و امنیت در جامعه و برخورد قاطعانه با اخلالگران در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است، در حالی که دنیای امروز دنیای پیشرفت و توسعه همراه با پیچیدگی خاص خود است، این موضوع می طلبد که پلیس مردم مدار و دینی برای برخورد با مجرمان با امکانات بروز و ابزار کارآمد پا در میدان بگذارد.

وی، تامین نیازمندی های یگان ویژه با توجه به توانمندی های داخلی را امری ضروری دانست و بیان کرد: امروز یگان های ویژه نیازمند تحول و توسعه در مسیر دانش بنیان و استفاده از دانش بروز در انجام صحیح ماموریت ها و برخورداری از بروزترین تجهیزات است.

سردار کرمی تاکید کرد: یکی از اولویت‌ های اصلی و مهم در یگان های ویژه آمادگی جسمانی، عملیاتی و علمی بصیرتی است که این مهم زمانی حاصل می گردد که  استمرار آموزش‌های کاربردی همراه با  ارزیابی های میدانی به صورت مداوم پیگیری گردد تا در این آزمون ها نقاط ضعف مرتفع و نقاط قوت ارتقاء یابد، در واقع پلیس هوشمند به معنای اقتدار با پشتوانه علمی بصیرتی، همراه با اشراف اطلاعاتی درست و اصولی و مقابله سریع با مخلان نظم و امنیت در هر برهه زمانی و مجهز بودن به فناوری و دانش روز و تجهیزات نوین است.

این مقام ارشد انتظامی در پایان تمام اهداف و برنامه ریزی های پلیس را در راستای برقراری امنیت و احساس آرامش مردم عنوان و خاطر نشان کرد: راهبردهای اصلی در یگان های ویژه، ارتقای تخصص و حرفه‌ ای گرایی کارکنان با بهره گیری از دانش و فناوری روز در ماموریت ها و همچنین ارائه خدمات سریع و به هنگام و با کیفیت به مردم شریف ایران اسلامی است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =