تردد بدون زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی تالش ممنوع شد

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف، تردد وسایل نقلیه بدون زنجیر چرخ را در محورهای کوهستانی و ییلاقی نظیر مسیر اسالم به خلخال ممنوع اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا محمد حسین شاهکویی شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری تالش گفت: مرخصی ها و ماموریت های اداری تا یکشنبه هفته آینده لغو است و باتوجه به گزارش هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف در ارتفاعات و جلگه از بامداد چهارشنبه تا جمعه هفته جاری، همه دستگاه ها برای مهار و مدیریت بحران احتمالی آماده باشند.

وی بر آمادگی بیمارستان، اداره های آب، برق و گاز تاکید کرد و به شرکت نفت توصیه کرد نفت و گازوئیل مورد نیاز مناطق دورافتاده و سخت گذر را تامین کند و از شهرداری ها خواست ماسه و نمک لازم را در میدان ها قرار دهند.
فرماندار تالش اولویت دادن به بازگشایی راه های اصلی و مهم را به دستگاه های مسئول خاطرنشان شد و اداره اوقاف را به آماده سازی ۲۵ مسجد در بخش های مختلف برای اسکان ضروری مسافران و در راه ماندگان توصیه کرد.

او از پلیس راه، شهرداری و نیروی انتظامی خواست، خودروهای پارک شده در خیابان های اصلی شهر را جمع آوری کنند تا دستگاه های خدمات رسان در زمان برف روبی مشکلات کمتری داشته باشند.

شاهکویی با اشاره به مشاهده دو نمونه ویروس جهش یافته انگلیسی در استان گیلان، مدیران دستگاه ها را به مراقبت پرسنل خود در هنگام خدمت رسانی در زمان بحران برف توصیه کرد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha