نزاع دسته جمعی دهلران ایلام قتلی در پی نداشته است

ایلام - ایرنا - رییس دادگاه بخش موسیان و دشت عباس دهلران گفت: نزاع دسته جمعی در یکی از روستاهای بخش دشت عباس صورت گرفته اما در این نزاع قتلی صورت نگرفته است.

به گزارش روابط عمومی دادگاه موسیان و دشت عباس، عین الله نیازی فر اظهار داشت: در پی درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای بخش دشت عباس بلافاصله دستگاه قضا و عوامل انتظامی و امنیتی ورود کردند.

وی با بیان اینکه قتل صورت گرفته مربوط به استان دیگری است، افزود: با ورود به موقع دستگاه قضا و عوامل امنیتی وانتظامی اوضاع تحت کنترل است و در این نزاع قتلی صورت نگرفته است.

نیازی فر تصریح کرد: دادگاه عمومی بخش های موسیان و دشت عباس با هرگونه اخلال در نظم با قاطعیت و بدون اغماض برخورد می کند.

رییس دادگاه بخش موسیان و دشت عباس از شهروندان خواست: چنانچه مشکل یا اختلافی وجود دارد شهروندان از طریق دستگاه قضا پیگیری کنند تا موضوع از راه قانونی حل شود نه اینکه خود سرانه اقدام کنند و سبب بوجود آمدن مشکلاتی شوند که اختلاف را بیشتر کنند.

وی گفت: شهروندان به اخبار کذبی که در فضای مجازی منتشر می شود توجه نکنند و اخبار را از منابع خبری معتبر و رسانه های دارای مجوز دنبال کنند.

به گزارش ایرنا، کانال های بری استان ایلام از وقوع یک فقره قتل در درگیری طایفه ای در بخش دشت عباس شهرستان دهلران استان ایلام خبر دادند که تکذیب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =