روز دوم لیگ برتر بوکس؛ برتری مدعیان و شروع مقتدرانه روزبهانی

تهران- ایرنا- روز دوم رقابت‌های لیگ برتر بوکس در حالی برگزار شد که احسان روزبهانی، دانیال شه‌بخش، سجاد کاظم‌زاده، امید احمدی‌صفا، علی جمالی و ایمان رمضان‌پور از جمله نفرات مطرح پیروز بودند.

به گزارش ایرنا؛ رقابت‌های لیگ بوکس از روز گذشتبه (دوشنبه) با حضور ۱۰ تیم در ۲ گروه و به میزبانی اراک آغاز شده است.

امروز (سه‌شنبه)، «احسان روزبهانی» کاپیتان تیم ملی بوکس در قالب تیم خوزستان با ارائه مبارزه‌ای بسیار زیبا موفق به شکست «محمد شوریان» از پیشتازان اکوخراسان رضوی شد. دانیال‌ شه‌بخش بوکسور المپیکی ایران هم در ترکیب تیم خوزستان مقابل علی حبیبی‌نژاد به پیروزی رسید.

«دمیتری آسانوف» بوکسور بلاروسی تیم پلیمر خلیج فارس هم شروع ایده‌آلی در مسابقات داشت. سجاد کاظم‌زاده، امید احمدی‌صفا، علی جمالی و ایمان رمضان‌پور از دیگر بوکسورهای مطرح کشورمان بودند که در مسابقات روز دوم برابر حریفان به برتری رسیدند.

نتایج روز دوم مسابقات بدین شرح است

گروه الف

باران پل اراک ۶ - هیات تهران ۲

بیمه حکمت ۶ - خدمات خودرویی اردبیل ۲

گروه ب

پلیمر خلیج فارس ۵ - صبانور گروس ۳

هیات خوزستان ۶ - پیشتازان اکو خراسان‌رضوی ۲

فردا (چهارشنبه) چهار دیدار دیگر برگزار خواهد شد که طبق برنامه از گروه الف بیمه حکمت با کرمانشاه و اردبیل با باران پل اراک دیدار می‌کنند. از گروه ب هم پیشتازان اکو خراسان رضوی مقابل واریان جهرم فارس قرار میگیرد و هیات بوکس خوزستان نیز با پلیمر خلیج فارس دیدار می‌کند.

تیم‌های اول و دوم گروه‌های الف و ب به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا می‌کنند و روز شنبه هفته آتی به صورت ضربدری با هم به رقابت خواهند پرداخت.

مسابقات رده‌بندی و فینال هم روز یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =