جودوکاران خراسان شمالی ۸ نشان رنگارنگ منطقه ۶ کشوری را گرفتند

بجنورد- ایرنا- سرپرست هیات جودوی خراسان شمالی گفت: جودوکاران جوان استان در دومین روز از مسابقات منطقه ۶ کشوری، هشت نشان طلا، نقره و برنز کسب کردند.

علی محمدنیا چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در دومین روز از رقابت های جودو منطقه ۶ کشوری که به میزبانی مشهد برگزار شد، جودوکاران استان در رده سنی جوانان با کسب نشان در هشت وزن خوش درخشیدند.

وی با بیان اینکه این رقابت ها با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار شد، افزود: در این مسابقات جودوکاران از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، مازندران و گلستان در هشت وزن به رقابت پرداختند.

محمدنیا با اشاره به کسب نتایج انفرادی در این دوره از رقابت ها گفت: در وزن ۶۰ کیلوگرم علی اسمعیلی و در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز محمد جوادی فر مقام اول این رقابت ها را بدست آوردند.

وی افزود: در وزن ۷۳ کیلوگرم عرفان ولی زاده، در وزن ۸۱ کیلوگرم ، سهراب رخشان، در وزن ۹۰ کیلوگرم فواد ولی زاده و در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم نیز فرشید ریحانی موفق کسب مقاوم دوم شدند.

سرپرست هیات جودوی استان یادآور شد: در وزن منفی ۱۰۰ کیلوگرم نیز جلال پاک به نشان برنز این رقابت ها دست یافت.

این رقابت ها از روز دوشنبه  به صورت منطقه ای به میزبانی مشهد در حال برگزاری است که جودوکاران نوجوان خراسان شمالی در نخستین روز این مسابقات موفق به کسب ۶ نشان نقره و برنز شدند.

هم اکنون حدود ۷۰۰ ورزشکار در رده های مختلف جودو استان فعالیت دارند که حدود ۲۰۰ نفر آنها در رده نوجوانان هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =