توجه به بنگاه‌های خرد اقتصادی از عوامل توسعه آذربایجان‌غربی است

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: حمایت از مشاغل خرد و بنگاه‌های اقتصادی کوچک در سطح استان یکی از اقدامات مؤثری است که صندوق کارآفرینی امید می‌تواند انجام دهد.

نادر صادقی شامگاه سه‌شنبه در دیدار با مشاور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، با اشاره به اهمیت بنگاه‌های اقتصادی کوچک در مباحث مطرح شده توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: این بنگاه‌ها زیربنای اقتصاد مقاومتی است.

وی اضافه کرد: صندوق کارآفرینی امید استان و کشور باید مشاغل خرد و کوچک، استارتاپ‌ها و صنایع نوپا را در سطح استان مدنظر قرار دهند تا بتوانیم سبب شکوفایی استعدادهای نهفته جوانان این خطه شویم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از فعالیت صندوق کارآفرینی امید در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق روستایی و محروم، بیان کرد: محرومیت‌زدایی در شهرستان تکاب از جمله مواردی است که باید مدنظر این نهاد اقتصادی باشد.

صادقی گفت: تمامی دستگاه‌های استانی ملزم به ارائه خدمات بیش‌ازپیش به این شهرستان برای برطرف کردن مشکلات گذشته و هموارسازی مسیر برای پیشرفت منطقه هستند.

ناهید کشاورز فرد، مشاور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور نیز در این دیدار آمادگی این صندوق را برای توسعه استان، استفاده از ظرفیت‌های نهفته، اشتغال‌زایی برای جوانان، اعطای تسهیلات کم‌بهره و توسعه شهرستان تکاب اعلام کرد.

صندوق کارآفرینی امید، از ابتکارهای دولت تدبیر و امید در راستای ارائه تسهیلات توسعه اشتغال و سرمایه گذاری های خرد به شمار می رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =