شرکت شاهد پنج هزار میلیارد تومان در مازندران سرمایه‌گذاری می‌کند

ساری - ایرنا - تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری پنج هزار میلیارد تومانی شرکت سرمایه‌گذاری شاهد در مازندران روز سه‌شنبه با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور در ساری توسط مدیرعامل این شرکت و استاندار مازندران امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، بر اساس این تفاهمنامه شرکت سرمایه گذاری شاهد این سرمایه گذاری را برای ایجاد اولین مجتمع کشاورزی ۴۰۰ هکتاری بهدشت چمستان نور، شهرک گلخانه ای ۲۵ هکتاری ساری و شهرک آپارتمانی نکا انجام می دهد.

استاندار مازندران در مراسم امضای این تفاهمنامه گفت : تفاهمنامه ایجاد شهرک گلخانه ای و پرورش دام که میان استانداری مازندران و شرکت سرمایه گذاری شاهد به امضا رسید، درشرایط کنونی اقتصادی می تواند برای اقتصاد استان و کشور سازنده باشد.

احمد حسین زادگان با اشاره به این که شرکت شاهد از توان و تجربه خوبی برای ایجاد رونق اقتصادی برخورداراست ، افزود : رویکرد اقتصاد مقاومتی و تقویت پایه های این برنامه از مزیت های سرمایه گذاری این تفاهمنامه مهم است که می بایست مزیت های لازم برای شرکت شاهد ایجاد شود تا انگیزه این شرکت افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد : گردشگری دریایی،  بوم گردی، صنایع دستی، فرش، صادرات، واردات، کشت گلخانه ای، سرمایه گذاری پشت سدها، دامداری سنگین و نژاد نو از جمله مزیت های مازندران است که شرکت شاهد آمادگی سرمایه گذاری در آنها را دارد.

مقام عالی دولت در مازندران گفت : انعقاد تفاهمنامه می بایست منجر به برنامه عملیاتی و اجرایی شود تا شاهد اقدامات لازم توسط دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها در شهرستان های مورد نظر باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =