۲ نمایش «رادیو دراما» در فضای مجازی منتشر شد

تهران-ایرنا- پردیس تئاتر تهران، نمایش‌های رادیویی با موضوع مدیریت فضای مجازی و انگیزه‌بخشی را در قالب طرح «رادیو دراما» در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، «رادیو دراما» از جمله فعالیت‌های این پردیس تئاتر در فضای مجازی است که با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی اوقات فراغت مخاطبان انجام می‌شود.

این روزها با کم شدن مراودات و رفت آمدها اوقات فراغت خانواده‌ها افزایش یافته است که در صورت برنامه‌ریزی نکردن مناسب می‌تواند تبدیل به یک معضل اجتماعی شود.

بر همین اساس پردیس تئاتر تهران اقدام به تولید نمایش‌های رادیویی در قالب رادیو دراما کرده است تا علاوه بر تزریق آرامش و نشاط به فضای خانواده‌ها بر بار علمی آنها نیز در زمینه‌های مختلف بیافزاید.

بر اساس این گزارش، نمایش رادیویی «روانشناسی فرزند مثبت» در پنج قسمت آماده انتشار در فضای مجازی است که ۲ قسمت آن با نام‌های مدیریت فضای مجازی و انگیزه‌بخشی منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بهره‌مندی از نمایش‌های «رادیو دراما» به اپلیکیشن shenoto به نشانی shenoto.com/channel/radio-drama و یا کانال آپارات پردیس تئاتر تهران به نشانی www.aparat.com/almbkhsh و صفحه مجازی این پردیس تئاتر به نشانی pardistheatertehran مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =