کریمی: قبل از ثبت نام با دادکان مشورت کردم؛ فوتبال پاکم آرزوست

تهران- ایرنا- نامزد ریاست فدراسیون فوتبال گفت: قبل از ثبت نام با محمد دادکان مشورت کردم و از اینکه او، بنده را از بین سایر نامزدها برای ریاست فدراسیون فوتبال نامزد شایسته دانسته، بی نهایت تشکر می‌کنم.

به گزارش ایرنا، محمد دادکان یکی از  مدیران موفق در حوزه مدیریت فوتبال ایران محسوب می شود که اخیرا به انتخابات ۱۰ اسفند فدراسیون فوتبال واکنش صریح و بی پرده‌ای داشت. دادکان در آخرین مصاحبه خود به صراحت اعلام کرد که در میان نامزدها، علی کریمی بیش از سه نامزد دیگر صلاحیت نشستن بر میز ریاست فدراسیون فوتبال ایران را دارد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران مثل همیشه از نحوه مدیریت بر فوتبال ایران انتقاد کرد و مدعی شد که تکلیف انتخابات روز دهم اسفند مشخص شده و حتی رئیس بعدی فدراسیون فوتبال هم تعیین شده است. دادکان به صراحت اعلام کرد که علی کریمی به دلیل داشتن دانش بالای اجتماعی و همچنین به دلیل مقبولیت بالای عمومی که دارد، بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران است و این مقبولیت در این شرایط می‌تواند کمک حال فوتبال کشور شود.

علی کریمی نیز به اظهارات اخیر دادکان واکنش نشان داد و در گفت‌وگویی اظهار داشت: بدون شک محمد دادکان از بزرگان تاریخ فوتبال ایران بوده و به دلیل کسوت و دانش مدیریتی که دارد، همواره شان و شخصیتش برای من قابل احترام است. به صراحت اعلام می‌کنم که اگر دادکان برای انتخابات فدراسیون فوتبال ورود و ثبت نام می‌کرد، هرگز به خودم اجازه نمی‌دادم که برای انتخابات ۱۰ اسفند ثبت نام کنم. بدون تعارف اعلام می‌کنم اگر محمد دادکان در مصاحبه‌ای که داشت، اگر یکی از رقبای بنده که در انتخابات حضور دارند را تایید می کرد و یکی از سه نفر را شایسته انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون می‌دانست، حتما به عنوان اولین نفر، از ادامه راه انتخاباتی انصراف می‌دادم و کنار می‌کشیدم.

وی ادامه داد: البته قبل از ثبت نام نیز با محمد دادکان مشورت کردم و اینکه وی بنده را از بین سایر نامزدها برای ریاست فدراسیون فوتبال نامزد شایسته دانسته، بی نهایت تشکر می‌کنم. دوباره تاکید می‌کنم که اگر پا به این انتخابات گذاشته‌ام، هدف اولم حمایت از فوتبالی‌ها بوده، نه زد و بندهای پشت پرده.

بازیکن اسبق تیم ملی گفت: به قول محمد دادکان فوتبال عشق ابدی فوتبالی‌ها است و همان‌طور که من و مهدی مهدوی کیا در بیانیه‌مان اعلام کردیم، هدف‌مان مبارزه با فساد در فوتبال و تلاش برای فراهم شدن فوتبال پاک است؛ دغدغه‌ای که دادکان و امثال دادکان دارند و سال‌هاست با این معضلات دست و پنجه نرم می کنیم. سخن پایانی‌ام این است: فوتبال پاکم آرزوست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =