۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۶
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 84241160
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق کابل پست‌های برق شهرری دستگیر شد

شهرری - ایرنا - معاون مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: سارق کابل پست‌های فشار قوی برق منطقه مرکزی شهرری از جمله دولت آباد و میدان هادی ساعی با همکاری نیروی انتظامی جنوب تهران دستگیر شد.

داود رحیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: سارق دستگیر شده با باز کردن درب پست های برق اقدام به سرقت سیم و کابل های مسی می کرده که موجب خسارت تجهیزات برقی منطقه و مردم می شد.

وی با بیان اینکه اقدامات این سارق علاوه بر خسارت بر تجهیزات برقی شرکت توزیع برق موجب خاموشی و نارضایتی مردم می شد، عنوان کرد: بررسی های نیروی انتظامی نشان می داد که سارق از یک دستگاه خودرو پراید برای سرقت هایش استفاده می کرد که پس از شناسایی در زمان کمی دستگیر شد.

رحیمی اضافه کرد: سارق دستگیر شده سه سال قبل نیز اقدام به سرقت تجهیزات اداره توزیع برق جنوب تهران می کرد که آن زمان گشت مشترک اداره برق و نیروی انتظامی این فرد را دستگیر کرده بود .

وی با بیان اینکه سارق کابل پست های برق شهرری دارای سابقه کیفری است، بیان داشت: سه سال قبل نیز همین فرد به جرم سرقت کابل های برق فشار قوی توسط گشت مشترک اداره برق و نیروی انتظامی دستگیر و به سه سال حبس محکوم شده بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق استان تهران در منطقه شهرری ۴۵۰ پست برق دارد، ابراز کرد: نگهداری از این تاسیسات کار سختی است که اداره برق با همکاری نیروی انتظامی آن را به خوبی انجام می دهد.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است این شهرستان در حدود ۳۲۰ هزار و ۹۹۵ مشترک در بخش های خانگی، صنعتی، تجاری، اداری و کشاورزی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =