ضلع غربی زیرگذر گلوبندک تا چند روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد 

تهران- ایرنا- معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: براساس زمانبندی تعیین شده طی چند روز آینده ضلع غربی زیرگذر گلوبندک بهره‌برداری می‌شود.

صفا صبوری دیلمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: هم اکنون عملیات اجرایی ضلع غربی زیر گذر گلوبند به اتمام رسیده و مشغول کارهای بیمه و استاندارد آسانسور هستیم تا این طرح افتتاح شود.

وی ادامه داد: زیرگذر گلوبندک یکی از مهمترین طرح‌های شهر تهران است که از سال ۱۳۹۴ آغاز شده و در پایان سال ۱۳۹۸ حوزه فنی و عمرانی شهرداری تهران عهده دار این طرح شد و تغییراتی در مسائل فنی و نقشه ها لازم داشت که اعمال شد.

وی با بیان اینکه از خرداد سال ۱۳۹۹  ادامه عملیات اجرایی این طرح آغاز شد، اضافه کرد: ضلع غربی این طرح مقرر بود تا پایان سالجاری و ضلع شرقی تا پایان  ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.

دیلمی بیان کرد:‌ طبق زمانبندی ضلع شرقی این طرح باید تا پایان سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد که تلاش می‌کنیم این امر تا پایان تابستان آینده تکمیل شود.

به گفته وی تمام طرح‌هایی که مقرر بود تا پایان امسال به اتمام برسد خوشبختانه به بهره برداری رسیده و برای سال آینده نیز در صورت تامین بودجه پروژه ها ادامه می یابد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =