قایدی با استقلال آشتی نکرد/ آبی‌ها تست کرونا دادند

تهران- ایرنا- تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (سه‌شنبه) در حالی برگزار شد که به جز «مهدی قایدی» که قهر کرده است، ۲ بازیکن آبی‌پوش دیگر نیز غایب بودند.

به گزارش ایرنا، تمرین تیم فوتبال استقلال در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد. در ابتدای تمرین «محمود فکری» دقایقی برای بازیکنان استقلال به صحبت پرداخت.

پیش از شروع تمرین از بازیکنان استقلال تست کرونا گرفته شد.

«بابک مرادی» به دلیل آسیب‌دیدگی‌ در تمرین استقلال حضور نداشت، او به جای حضور در کمپ تیم‌های ملی راهی کلینیک پزشکی شد تا به مداوای پایش بپردازد. به جز او «داریوش شجاعیان» نیز غایب تمرین استقلال بود.

«مهدی قایدی» همچنان قصد شرکت در تمرینات استقلال را ندارد، این بازیکن به دلیل اینکه قراردادش به روزرسانی نشده است تمرینات تیمش را تحریم کرده است.

امروز «احمد مددی» مدیرعامل باشگاه، درباره آخرین وضعیت این بازیکن اظهار داشت: او پسر استقلال است و بیشترین پرداختی این دوره را به او داشتیم و ۶۷ درصد پرداختی صورت گرفته است. در دوره قبلی قرارداد این بازیکن به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کرده بود، مذاکره ۲ طرف ادامه دارد و امیدواریم قرارداد خوبی بسته شود. متاسفانه رقم قرارداد برخی بازیکنان افزایش نامتعارف داشته است. به قائدی هم در آن دوره وعده‌هایی داده شده اما به آن عمل نشد. البته تا سال ۱۴۰۲ با ما قرارداد دارد. او در یکی دور روز آینده به تمرینات بر می‌گردد.

«سعید لطفی» و «بهمن طهماسبی» ۲ بازیکن اسبق استقلال با حضور در کمپ تیم‌های‌ملی تمرین این تیم‌ را از نزدیک تماشا کرده و با «محمود فکری» سرمربی تیم به صحبت پرداختند.

بازیکنان بعد از گرم کردن و کار ساده با توپ، به پاسکاری ترکیبی مشغول بودند. بخش اصلی این تمرین را مرور یک تاکتیک گلزنی تشکیل داد.  در همین زمان مدافعان استقلال تمرین جداگانه‌ای را پشت سر ‌گذاشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار ورزش