مالکان ۴۵۶ دستگاه خودرو در جاده‌های خراسان‌رضوی جریمه شدند

مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه خراسان‌رضوی گفت: مالکان ۴۵۶ دستگاه خودرو در جریان اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به مشهد جریمه شده‌اند.

سرهنگ محمد قانعی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد خودرو طی ٢٤ ساعت گذشته هر کدام  پنج میلیون ریال جریمه شدند.

وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت رانندگان ٤٢٣ دستگاه خودرو تذکر گرفتند و ٤٥٦ خودرو نیز از ورودی های مشهد برگشت داده شدند.

جانشین رییس پلیس راه خراسان‌رضوی گفت: در حال حاضر ترافیک در ورودیهای مشهد از مسیر چناران و فریمان پُرحجم و نیمه سنگین و در سایر جاده‌های استان عادی و روان است.

طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز، نارنجی و زرد از نظر شیوع کرونا همزمان با محدودیتهای سراسری، از اول آذر تا ۱۳ دی ماه امسال در مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی اجرا شد و با آبی شدن وضعیت مشهد از ١٣ دی متوقف گردید و اجرای این طرح دوباره از ۱۸ بهمن ماه جاری با زرد شدن وضعیت مشهد در حال اجراست.
استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی با گستره‌ای معادل هفت درصد مساحت کشور ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر جاده دارد که ۶ هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین‌شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها