همایش بین‌المللی موتورها و ژنراتورهای الکتریکی در سبزوار برگزار شد

سبزوار- ایرنا- اولین همایش بین‌المللی موتورها و ژنراتورهای الکتریکی به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.

دبیر اجرایی همایش بین‌المللی موتورها و ژنراتورهای الکتریکی روز سه‌شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش با مشارکت پژوهشگاه نیرو، شرکت ماشین های الکتریکی 'جمکو' و دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شده است.

دکتر رضا روشنفکر با اشاره به محورهای این همایش علمی و تخصصی افزود: ماشین های الکتریکی میدان دوار، ماشین‌ها و محرکه های نوآورانه، مسائل مرتبط با مباحث طراحی الکتریکی ماشین‌های الکتریکی، درایوهای الکتریکی و پایش شرایط و تشخیص و عیب یابی برخی از محورهای این همایش است.

وی ادامه داد: همچنین مسائل مرتبط با مباحث طراحی مکانیکی ماشینهای الکتریکی، هادیها، مواد مغناطیسی، عایقها و مواد جدید، ارتعاش و تعادل، تعمیر و نگهداری، مدیریت فروش، ابزارهای بازار، روشهای بسته بندی، انبارداری و توزیع از دیگر  محورهای این همایش بین‌المللی است.

روشنفکر گفت: ۶۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارائه شده که پس از داوری ۳۸ مقاله پذیرفته شد که در این همایش ۲ روزه به صورت مجازی ارائه می‌شود.

دانشگاه حکیم سبزواری جزو ۲۲ دانشگاه محور در کشور است که با حدود ۹ هزار دانشجو دارای ۳۳ گروه آموزشی، ۱۳۹ کد رشته‌ تحصیلی در مقاطع کارشناسی تا دکتری و ۱۰ دانشکده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =