نخبگان جوان موتور محرکه پیشرفت های اقتصادی هستند

کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس گفت: مجموعه های مشورتی و نخبگان جوان موتور محرکه و پیشرفت برای کارهای تولیدی ، اقتصادی فرهنگی، اجتماعی ، عمرانی و خدماتی در کشور و فردیس بوده که باید حمایت شوند.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی روز سه شنبه در نشست کمیته مشاوران مجمع نخبگان و متخصصان شهرستان فردیس افزود:  این شهرستان  ظرفیت ها و استعدادهای فراوانی دارد که باید از این ظرفیت ها در جهت خدمت به مردم و توسعه شهرو شهرستان  استفاده کرد.

امام جمعه فردیس ، تشکیل قرارگاه فرهنگی را لازمه پیشبرد برنامه ها و اهداف مختلف دراین شهرستان دانست و اظهار داشت: باید اطلسی از کارهای فرهنگی، عمرانی، رفاهی، اجتماعی و سیاسی تهیه و تدوین کرد و بر اساس آن کار انجام شود.

وی افزود: نمایندگان  مردم مجلس بدون داشتن پایگاه های مشورتی نمی توانند نیازهای هر منطقه را شناسایی پیگیری کنند.

امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: منتخبان مردم باید از بین چهره های خادم و مخلص انتخاب شوند تا شاهد برخی مشکلات در جامعه نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط سخت و دشورا نباید میدان را خالی کرد و دست از تبیین روشنگری برداریم؛ امروز با یک نسلی مواجه ایم که انقلاب را ندیده اند.

ایمانی بیان داشت: برخی با تطهیر رژیم شاهنشاهی ، خدمات و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را زیر سووال می برند در حالیکه خدمات انقلاب با دوران پیش از آن قابل قیاس نیست.

امام جمعه فردیس گفت: در کنار حضور هوشمندانه مردم  ایجاد  زیرساخت های لازم موجب شد تا ایران اسلامی روز به روز بالنده تر شود.

شهرستان فردیس با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha