۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84240275
۰ نفر

برچسب‌ها

میرزائی: امیدوارم برگ زرینی در کارنامه بوکس به ثبت برسانیم

تهران- ایرنا- سرپرست تیم باران پُل اراک، گفت: امیدوارم با برگزاری مطلوب رقابت‌های لیگ برتر، بزرگ زرینی در کارنامه فدراسیون بوکس به ثبت برسانیم.

به گزارش ایرنا؛ رقابت‌های لیگ برتر بوکس ایران یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی از روز دوشنبه در سالن ۲ هزار نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک آغاز شد.

مسابقات لیگ برتر بوکس پس از ۱۱ سال وقفه دوباره از سَر گرفته شد.  در این مسابقات، ۱۰ تیم در ۲ گروه حضور دارند.

در گروه الف تیم‌های باران پل اراک، خدمات خودرویی قبادی اردبیل، بیمه حکمت تهران، شهید همت تهران و هیات بوکس کرمانشاه حضور دارند. پلیمر خلیج فارس (لرستان)، هیات خوزستان، پیشتازان اکو خراسان رضوی، صبانور گروس کردستان و واریان جهرم فارس هم تیم‌های حاضر در گروه دو هستند.

«احمد میرزایی» در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ برتر بوکس کشور پاس از ۱۱ سال وقفه به میزبانی اراک، اظهار داشت: خوشحالم از اینکه میزبانی لیگ برتر بوکس باشگاه‌های کشور را برعهده داریم. اینکه لیگ بوکس پس از ۱۱ سال دوباره برگزار می‌شود اتفاق خوبی است و احساس خوبی داریم که میزبان بهترین‌های کشور هستیم.

وی افزود: روز اول میزبانی ما خوب بود و مسابقات نیز سطح فنی بالایی داشت. از مسوولان فدراسیون تشکر می‌کنم که به من و همکارانم اعتماد کردند تا میزبانی را برعهده داشته باشیم.

رئیس هیات بوکس استان مرکزی اظهار داشت: همکاری خوبی با مسوولان فدراسیون به خصوص با دبیر فدراسیون در انجام امور مختلف داریم و برنامه‌ها را با هماهنگی او پیش می‌بریم.

میرزایی با بیان اینکه مسابقات با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی در حال برگزاری است، تاکید کرد: اعضای همه تیم‌ها با تست کرونا وارد مسابقات شدند و حتی عوامل اجرایی و دیگران نیز ابتدا تست داده و سپس وارد سالن شدند. داوران وسط نیز با ماسک و شیلد وارد رینگ شدند.

وی ادامه داد: امیدوارم تا روز آخر میزبان خوبی باشیم و برگ زرینی در تاریخ بوکس ایران به ثبت برسانیم.

سرپرست تیم بوکس باران پل اراک در خصوص شرایط تیمش در این مسابقات، گفت: تیم‌های قدرتمندی در لیگ حضور دارند و تلاش می‌کنیم با صعود از مرحله گروهی، نتیجه خوبی را برای ورزش استان رقم بزنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =