گل‌محمدی: بازیکنانم سزاوار بهترین‌ها هستند/ جذب مغانلو سخت است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شرایط جذب «شهریار مغانلو» دشوار است، گفت: شاید یکی یا دو بازیکن به تیم ما اضافه شوند و در مجموع فعالیت زیادی در نقل و انتقالات نداریم.

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی دوشنبه شب در گفت‌وگویی در مورد قهرمانی تیمش در نیم فصل نخست لیگ بیستم، اظهار داشت: مسابقات را با دشواری زیادی آغاز کردیم. شروع خوبی در لیگ داشتیم اما بعد از اینکه قرار بود به فینال آسیا برویم، ۲ بازی ما لغو شد و این موضوع کار ما را در ادامه مسابقات حتی برای فینال آسیا هم دشوار کرد. ما در آسیا به نایب قهرمانی رسیدیم.

وی افزود: با مشکلات زیادی به قطر رفتیم اما تاثیر فینال و شکست در این بازی روی بازیکنان ما مانده بود. بازی‌های سختی هم در ادامه لیگ در داخل و خارج از خانه داشتیم. پس از فینال آسیا،  چند بازی ما مساوی شد. اتفاقاتی که رخ داد در نتایج تیم ما تاثیرگذار بود. پس از آن مقابل آلومینیوم هم شکست خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: بعد از بازی با آلومینیوم به بازیکنان گفتم که از این بازی درس بگیریم. همین اتفاق هم افتاد و بازیکنان تمرینات خوبی داشتند و با تمرینات بیشتر به دور از حاشیه برای موفق تیم تلاش می کردند. بازیکن می‌خواستند جبران کنند و همین اتفاق هم افتاد.

گل‌محمدی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس تصریح کرد: حضور جعفر سمیعی و مجید صدری موجب شد تا آرامش خوبی در مجموعه به وجود بیاید و هیات مدیره یکدست شد. این موضوع موجب شد تا در مسابقات یکی پس از دیگری به برتری برسیم و در نهایت هم قهرمان نیم فصل شویم. با توجه به حواشی زیادی که بود، از نظر من نتایج خوبی گرفتیم. همه ما می خواستیم به صدرجدول برسم و این اتفاق هم رخ داد.

وی با اشاره به جایگاه فعلی تیمش در لیگ تصریح کرد: این فقط یک شروع خوب است و امیدوارم این روند را حفظ کنیم. در نیمه دوم فصل، مسابقات سخت‌تر می شود اما با جو خوبی که در تیم حاکم است و شرایط مالی، امیدوارم همین روند را ادامه دهیم و به هدفمان که قهرمانی است برسیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد نقل و انتقالات تیمش تصریح کرد: الان نمی شود راجب اسامی صحبت کرد و جذب بازیکن هم سخت است. بازیکنان با کیفیت تحت‌قرارداد هستند. ما باید بازیکنی مانند ترابی را جذب کنیم که آزاد باشد و  پیدا کردن چنین بازیکنی مشکل است. مهدی ترابی گرفتیم که می‌تواند در ادامه کار به ما کمک کند. در حال حاضر هم بازیکنان لایقی داریم. با همین تیم کار را پیش می بریم. زیاد هم فکر نمی کنم که به بازیکن نیاز داشته باشیم و شاید در حد یکی دو پست بازیکن بگیریم.

وی در مورد جذب شهریار مغانلو اضافه کرد: همان ابتدای فصل دنبال شهریار بودیم. جذب او از نظر مالی خیلی به باشگاه فشار وارد می کند. جذب چنین بازیکنی برای پرسپولیس سخت است.

گل‌محمدی در مورد جذب ایمان سلیمی تصریح کرد: صحبتی در مورد جذب این بازیکن مطرح نیست.

وی گفت: باشگاه های دیگر به بازیکنانشان نیاز دارند. خیلی سخت است که بازیکنان تحت قرارداد با باشگاه‌هایشان را جذب کنیم. 

سرمربی پرسپولیس در رابطه با اضافه شدن عیسی آل کثیر به تمرینات پرسپولیس اضافه کرد: نامه زدیم اما متاسفانه فعلا امکان حضور او در تمرینات هم وجود ندارد. او از ۱۴ فروردین می‌تواند به تیم اضافه شود.

وی در رابطه با اینکه نیم فصل دوم لیگ با یک هفته تاخیر آغاز می شود، گفت: در نیم فصل خیلی از تیم ها تغییراتی دارند و باید زمانی برای هماهنگی نفرات قدیم و جدید وجود داشته باشد. این مساله باید از قبل برنامه ریزی می شد. لغو مسابقات تیم ملی کمک کرد که تیم ها ۵ الی ۶ روز زمان داشته باشند. ما نیاز به این زمان داریم که استراحتی به بازیکنان دهیم. ۹ ماه بدون وقفه کار را پیش می بریم. همه تیم ها استراحت خوبی داشتند اما ما ۹ ماه بدون وقفه تمرین و مسابقه می دهیم.

گل‌محمدی اضافه کرد: تیم ما از نظر روحی و روانی مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت و فشار زیادی به بازیکنان تحمیل کرد. 

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باید از همه بازیکنانمان بابت روحیه مبارزه طلبی و جنگندگی تشکر کنم که جنگیدند تا از آن شرایط خارج شویم. بازیکنانم ذهن برنده و جنگجو داشتند. هر تیمی جای پرسپولیس بود به مشکلات بزرگ تری مواجه می شد اما بازیکنان ما نشان دادند حرفه ای و سزاوار بهترین ها هستند.

وی در مورد با کیفیت‌ترین تیم نیم فصل اول تصریح کرد: اسم بردن از تیم ها سخت است اما سپاهان فوتبال خوبی ارائه می دهد. این تیم سازمان یافته بازی می کند. همه تیم های بالای جدولی حتما کیفیت خوبی داشتند که بالای جدول هستند اما سپاهان را تیم قابلی دیدم. گل‌گهر هم تیم خوبی نشان داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار ورزش