خطیبی: فهرستی به باشگاه تراکتور نداده‌ام

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: نام‌های زیادی در فضای مجازی مطرح می‌شود، اما من تا این لحظه نه لیست خروجی و نه لیست ورودی به باشگاه نداده ام.

رسول خطیبی امروز در حاشیه اولین حضورش در تمرین تیم تراکتور، افزود: در ابتدا از مجموعه مالکیت و مدیریت باشگاه، تشکر و افتخار می‌کنم که سرمربی تیم بزرگ‌ تراکتور هستم؛ از پیشکسوتان، هواداران و مردم آذربایجان رخصت می‌خواهم و امیدوارم کنار یکدیگر روزهای خوبی داشته باشیم.

وی خطاب به هواداران اضافه کرد: نام تراکتور از همه نام‌ها بزرگ‌تر است و مطمئن باشید که به احترام این نام با هیچ‌کس تعارف ندارم؛ در این مجموعه، نام تراکتور مهم‌تر از هر موضوع دیگری است و بازیکنان و عوامل باید در اختیار تیم باشند و ان‌شاءالله با تمام وجود برای تراکتور کار کنیم، زیرا سربلندی تراکتور، باعث سربلندی هواداران خواهد بود.

سرمربی جدید تیم تراکتور ادامه داد: صبح امروز قرارداد پیمان بابایی امضا شد و بعد از جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه برگزار خواهیم کرد، لیست بازیکنان مدنظرم را به آنها می‌دهم.

وی گفت: امیدوارم بتوانیم بازیکنان مدنظرمان را به خدمت بگیریم تا تیمی قوی را در نیم‌فصل دوم روانه مسابقات کنیم و سربلند باشیم.

خطیبی خاطرنشان کرد: از مردم و مسئولان استان مرکزی، بازیکنان و هواداران آلومینیوم اراک تشکر می‌کنم و امیدوارم روزهای خوبی داشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =