۴ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۶
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84239883
۰ نفر

برچسب‌ها

گرداننده گروه تلگرامی غیر اخلاقی در پاکدشت دستگیر شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: گرداننده یک گروه تلگرامی که اعضای آن اقدام به انتشار مسائل غیراخلاقی و ترویج بی‌بندوباری می‌کردند توسط پلیس فتا دستگیر شد.

به گزارش دوشنبه ایرنا به نقل مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سرهنگ رضا علی بخشی اظهار داشت: در پی رصد و گشت‌زنی کارشناسان پلیس فتا در فضای مجازی، یک گروه تلگرامی با هزار و ۵۳۱ عضو شناسایی شد که با انتشار موارد غیر اخلاقی و تبلیغ دوستیابی اقدام به ترویج بی بند و باری می کرد.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا، مدیر این گروه مبتذل به هویت معلوم شناسایی شد و با هماهنگی مراجع قضایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

علی بخشی اظهار داشت: این متهم در  اظهارات خود به بزه انتسابی اعتراف و از اقدامات مجرماه خود ابراز ندامت کرد که با توجه به مستندات پرونده، به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: شهروندان باید فعالیت کودکان و نوجوانان خود را در فضای مجازی مدیریت کرده و در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مجرمانه و هنجارشکنانه، مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی به عوامل انتظامی برسانند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =