قدردانی روحانی از تلاش‌های کمیته امداد امام (ره) درحوزه اشتغالزایی

تهران- ایرنا- رییس جمهوری از تلاش‌ها و خدمات رییس و تمامی کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) برای ایجاد اشتغال برای مددجویان، قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری روز دوشنبه در پی نوشت گزارش رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) از عملکرد اشتغال این کمیته در سال ۹۸ و ۱۰ ماهه سال ۹۹ نوشت: از تلاش‌ها و خدمات جنابعالی و همه همکارانتان در سراسر کشور تقدیر می‌شود.

مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در گزارشی به رییس جمهوری از عملکرد این کمیته در زمینه اشتغال مددجویان، اجرای دو کلان پروژه «هدایت شغلی» با محوریت ارتقاء توانمندی‌های شغلی مددجویان از طریق توسعه مشاوره شغلی، آموزش‌های کسب و کار، فعالیت‌های کاریابی و ایجاد کسب و کارهای خرد سراسری و «راهبری شغلی» با محوریت کارآفرینان حرفه‌ای و فعالان کسب و کار با تاکید بر توسعه زنجیره‌های تولیدی و مشاغل دانش‌بینان را به عنوان اقدامات مهم اجرایی این نهاد با نگاهی تحولی عنوان کرده است.

ایجاد ۱۷۵ هزار و ۹۰۰ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۴۷ هزار میلیارد ریال در سال ۹۸ و هدفگذاری اجرای ۲۰۰ هزار فرصت شغلی در سال ۹۹ با اختصاص مبلغ ۶۱ هزار میلیارد ریال که تا این تاریخ ۸۵ درصد آن محقق شده، از جمله نتایج اجرای دو کلان پروژه کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه اشغال مددجویان است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =