سرمربی تیم هندبال شاملی: ممکن است از لژیونرهای کشور استفاده کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، گفت: در حال آماده‌سازی جهت حضور در جام باشگاه‌های آسیا هستیم و ممکن است از لژیونرهای هندبال کشورمان نیز در این مسابقات استفاده کنیم.

«مهدی آزاد منجیری» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص قهرمانی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در فصل ۹۹، اظهار داشت: لیگ امسال با توجه به شرایط خاصی که داشت بسیار سخت بود زیرا در چند مرحله فشرده برگزار می‌شد و آمادگی بدنی بازیکنان و ریکاوری آن‌ها مخصوصا در دوره آخر که هشت دیدار سخت را در بر داشت، کاری دشوار بود.

وی ادامه داد: اما از بعد دیگر، لیگ امسال جذابیت دیگری داشت چرا که تیم‌ها چندین سال بود که دور هم جمع نشده بودند و به همین دلیل نتایج جالبی بدست می‌آمد. تیم‌هایی که در این فصل از آمادگی بدنی بالایی برخوردار بودند، توانستند نتایج بهتری نیز بدست آورند. ما نیز در طول فصل مصدومانی داشتیم که با تلاش کادرپزشکی توانستیم آن‌ها را برگردانیم.

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون افزود: حمایت‌های مدیریت باشگاه در قهرمانی تیم بسیار مهم بود. آن‌ها هرچه که نیاز ما بود را فراهم کردند تا بتوانیم به قهرمانی دست پیدا کنیم.

او در مورد حضور تیم هندبال شهید شاملی در جام باشگاه‌های آسیا، گفت: در حال آماده‌سازی جهت حضور در جام باشگاه‌های آسیا هستیم و نیاز به چند بازیکن جدید داریم و حتی ممکن است از لژیونرهای هندبال کشورمان نیز در این مسابقات استفاده کنیم. قرار است یک تدارک یک‌ماهه ببینیم. ما نیاز به تورنمنت‌های تدارکاتی هم داریم تا با آمادگی بالا به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا اعزام شویم. 

آزاد منجیری عنوان کرد: باشگاه شهید شاملی کازرون اهداف بلند مدتی در هندبال دارد. ما به دنبال این هستیم که سال آینده با قدرت بیشتری وارد لیگ شویم و بتوانیم برای قهرمانی در آسیا بجنگیم. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از بازیکنانم بابت زحمت‌هایشان تشکر ویژه کنم. به دلیل فشردگی لیگ نیاز داشتیم تا به بازیکنان فشار بیاوریم. آن‌ها توانستند این فشارها را تحمل کنند و با کمک مدیریت باشگاه به قهرمانی لیگ برتر هندبال دست پیدا کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =