مهلت بخشودگی بدهکاری دانش‌آموختگان تمدید شد

تهران- ایرنا- معاون دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان از تمدید مهلت طرح بخشودگی و مساعدت در بازپرداخت اقساط دانش آموختگان بدهکار به این صندوق تا هفتم اسفندماه ۹۹ خبر داد.

الیاس منیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا افزود: ۵۰۰ هزار دانش آموخته اقساط معوقه و بدهی ۲۵۰ میلیارد تومانی به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم دارند.

وی ادامه داد: این اقساط معوق از سه قسط تا ۶۰ قسط یا بالاتر است.

معاون دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان که پیش از این از فعال کردن طرح بخشودگی و مساعدت در روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه خبر داده بود از تمدید این مهلت تا پنجشنبه ۷ اسفندماه خبر داد و تاکید کرد: و به منظور حمایت بیشتر از دانش آموختگانی که در شرایط اقتصادی اجتماعی ناشی از ویروس کرونا، اقساط معوق به صندوق رفاه دانشجویان دارند، طرح مساعدت و بخشودگی فعال شده است.

منیری اظهار داشت: دانش آموختگانی که اقساط معوق را به روز کنند و نیمی از بدهی را پرداخت کنند مشمول ۵۰ درصد بخشودگی و افرادی که کل بدهی را بپردازند، مشمول ۱۰۰ درصد بخشودگی خواهند شد.

به گفته این مسوول صندوق رفاه دانشجویان، پیامک های اطلاع رسانی در این زمینه به دانشجویان ارسال شده است.

به گفته معاون دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، در طرح مساعدت با بخشودگی بدهکاری دانش آموختگان، تا امروز دوشنبه ۳۵ هزار نفر مشارکت کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha