اعضای منتخب هجدهمین دوره شورای ناظر بر نشریات دانشگاهی تایید شدند

تهران- ایرنا- اعضای منتخب هجدهمین انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی در هفدهمین جلسه این شورا تایید شدند.

به گزارش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هفدهمین جلسه شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی روز دوشنبه با حضور غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی، محمدهادی عسگری، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دبیر شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی، عضو حقوقدان، نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها همچنین اعضای دانشجویی این شورا و کارشناسان واحد نشریات این وزارتخانه برگزار شد.

در این جلسه هجدهمین دوره انتخابات اعضای دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی که به علت شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی در دانشگاه ها برگزار شده بود، مورد تایید اعضای این شورا قرار گرفت.                                      

همچنین از فعالیت های یک ساله اعضای هفدهمین دوره شورای مرکزی ناظر بر نشریات شامل محمدرضا محمدی، میلاد مفاخری و آرش جولاده رودبار تقدیر به عمل آمد و احکام اعضای منتخب هجدهمین دوره شورا با اسامی علی اسدی از دانشگاه علم و صنعت ایران، محمد عسگری از دانشگاه شاهد و فائزه اسدپور از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اعطا شد.

به گزارش ایرنا، ‌فرایند انتخابات کاندیداهای این شورا در بخش دانشجویی به علت حضور نداشتن دانشجویان، به صورت الکترونیکی در هر دانشگاه برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha